Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Jaký je aktuálně vztah Dády Patrasové a Felixe Slováčka? Oba tvrdí něco jiného

Lucie Gelemová a Felix Slováček
Lucie Gelemová a Felix Slováček
Zdroj: Profimedia.cz

Čert aby se vyznal ve vztahu Dády Patrasové a Felixe Slováčka. Nejdříve totiž známý saxofonista utekl ke své přítelkyni Lucii Gelemové a nyní už si zase denně nechává vyvářet od Dády. Tak jak to tedy mají?

Lucie Gelemová Felix tvoří pár. On se objevoval po jejím boku a pomáhal jí v práci. Teď to ale zase vypadá na návrat k Dádě.

„Chodí ke mně každý den. Vycházíme spolu skvěle. Přinese suroviny, ze kterých mu vařím. Naposledy to bylo maso na hovězí polévku, která byla fantastická a silná. Moc si moji kuchyni pochvaluje,“ svěřila se Dáda webu super.cz.

Dagmar Patrasová Felix Slováček Dagmar Patrasová Felix Slováček Zdroj: profimedia

Už v minulosti, byť to bylo poté, co se jejich cesty rozdělily, měla o jejich vztahu jasno. „My nejsme kamarádi, ale manželé. Naposledy říkám, že naše manželství je plnohodnotné, a vracet se k tomu už nebudu,“ uvedla v minulosti Dáda Patrasová pro web eXtra.cz.

Felix ale dle Blesku tvrdí úplně něco jiného. „Nevím, proč Dáda zase začala vyprávět, jak se o mě stará. Skoro tam nechodím, jsem s Lucií, hodlám s ní být i nadále a jsem s ní spokojený. S Dádou se moc nevídáme,“ objasnil Slováček.

„Z naší vily jsem si dokonce už odstěhoval i kancelář, mám ji už několik měsíců v Našem vojsku. Teď se tam stavuju, jen když potřebuju vytřídit nějaké staré papíry, abych nevyhodil něco, co budu ještě potřebovat,“ tvrdí saxofonista.

Dáda ale o manželovi mluví  dál. Jako kdyby neměl podíl viny na rozpadu jejich vztahu. „Ta paní se na Felixe přilepila takovým způsobem, že to nedokážu pochopit. To, jak se nacpala i na pohřeb Karla Gotta, s nímž neměla nikdy nic společného, se nedá ani komentovat,“ řekla Dáda slovenskému webu cas.sk.

Dagmar Patrasová Felix Slováček Dagmar Patrasová Felix Slováček Zdroj: profimedia

„Myslím si, že kdyby chtěl Felix s tou paní žít, tak na rozvod přistoupí. Ale podle mě se jí Felix nedokáže zbavit, je pod vlivem velké manipulátorky. Já už toho mám vážně dost. Nemyslím si, že z Felixovy strany jde o nějakou frajeřinu, spíš si myslím, že jako muž je slaboch,“ kritizovala ho tenkrát.

Gelemová si to nenechala líbit a rozhodla se bránit na sociální síti. Napsala tam, že manželství dvojice nerozvrátila s tím, že bylo rozvrácené dávno předtím a spoustu dalších pikantností. K tomu se zase potřebovala vyjádřit Dáda.

 „Ta osoba opravdu nestojí za to, abych se k ní už jakkoli vyjadřovala. Žádné výhrůžky z mé strany nepřicházely a o ničem z naší minulosti nic neví. Nechápu, jak si může dovolit něco vůbec tvrdit. Její prohlášení mají v rukách právníci, mě opravdu už dál nezajímá,“ reagovala prostřednictvím eXtra.cz Dáda Patrasová. A kde je tedy pravda? To možná neví ani Dáda s Felixem.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky