Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Farmář hledá ženu je zpět! Ústřední sestava je letos trochu netradiční

Laďka Něrgešová
Laďka Něrgešová
Zdroj: Profimedia.cz
Laďka Něrgešová

Oblíbená reality show Farmář hledá ženu, ve které si stateční farmáři snaží najít partnerku pro život v tvrdých podmínkách práce v přírodě, je zpět. Mezi hlavními aktéry je v letošním roce poněkud netradičně i žena. Podaří se všem konečně najít pravou lásku?

Dlouho očekávaná nová řada reality show Farmář hledá ženu je konečně tady. V první epizodě, jež byla odvysílána ve čtvrtek 29. července, se diváci mohli seznámit se sedmi farmáři a nově i jednou farmářkou, kteří se rozhodli jít lásce naproti a po letech neúspěchů konečně najít svou drahou polovičku. Koncept reality show zůstává stále stejný, také moderátorkou je i v této řadě skvělá Laďka Něrgešová, která všechny soutěžící empaticky provede aspekty celé reality show. 

Osm odvážných

Najít lásku se v letošní řadě reality show Farmář hledá ženu pokusí sedm farmářů a jedna farmářka. Andrea Viznerová (38) věří, že najde tolerantního pohodáře s dobrodružnou povahou. Podobně je na tom i Josef Kučera (28), který hledá tolerantní a pracovitou ženu, s níž by se rád smál. 

Někteří z osmice účastníků se rozhodli jít do hledání lásky naplno a pro potenciální vztah jsou rozhodnuti udělat vše. Například František Mařík (36) pro lásku klidně změní i strukturu své farmy. Zdeněk Slouka (36) chce s novou partnerkou po boku prožít život na maximum. Na druhou stranu Antonín Čangel hledá ženu, která mu pomůže nejen s hospodářstvím, ale také s chodem sklárny. Tomáš Jelen (41) by rád našel maminku pro své syny a partnerku pro život. Nejstarším odvážlivcem je Pavel Pollreich (57), který hledá milovnici přírody. 

Celosvětový hit

Reality show Farmář hledá ženu je jednou z nejúspěšnějších seznamovacích show na světě. Své „ano“ si řeklo téměř sto párů a na svět přišlo přes dvě stě dětí. I v Česku se farmářům dařilo. „Když jsem se před jedenácti lety vydala za prvními farmáři, tak jsem ani netušila, kolik prázdných srdcí se nám společně podaří naplnit láskou,“ vzpomínala na začátky reality show moderátorka Laďka Něrgešová. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU