Agáta Hanychová oznámila rozchod s Jaromírem Soukupem na začátku září, fanoušci ale o rozpadu vztahu spekulovali již několik týdnů předtím.

Ačkoliv trojnásobná maminka zprvu tvrdila, že se s mediálním magnátem na péči ohledně dcery přátelsky dohodne, o pár dní později už bylo jasné, že kamarádství s bývalým partnerem rozhodně nehrozí.

Majitel TV Barrandov trvá na pravidelném styku s dcerou, čemuž soud vyhověl a v předběžném opatření nařídil Hanychové malou Rozárku předávat otci tři dny v týdnu a každý druhý víkend v měsíci. Tento rozsudek byl pro influencerku zdrcující a každé odloučení od holčičky je pro ni utrpením. Celé situaci navíc nepomáhá rozzuřený Soukup, který Hanychové nemůže přijít na jméno a u posledního setkání dokonce neudržel nervy na uzdě a přímo před zraky novinářů na matku své dcery ukazoval zdvižený prostředníček.

Malé dítě hádky vnímá

Jaromír Soukup má s Agátou Hanychovou vztahy na bodu mrazu a dvojici ještě čeká nejméně jeden soud, který by měl rozhodnout kdo z rodičů získá společnou dceru do péče. Vzhledem k vyostřeným vztahům mezi bývalými partnery je ale spíše více než jisté, že se celá záležitost povleče.

Podle psychologa Jeronýma Klimeše můžou neustálé hádky před dítětem mít vliv na vývoj, a to i v případě kdy je v nízkém věku a nerozumí příčině sporu.

“Emocionální scény před dítětem ho doslova masakrují. Rozchod se většinou neobejde bez křiku a hádek před dítětem. I malé dítě už ale hádky vnímá. Navíc rozvádějící se rodiče se často chovají k dětem necitelně, protože sami mají spoustu starostí s vlastním rozchodem a city,” vysvětlil kafe.cz psycholog Jeroným Klimeš. “Rozchod, ve kterém je zainteresováno malé dítě, nemá vítěze. Poražení jsou nakonec všichni,” dodal odborník.

Hanychová navíc nevede válku pouze s otcem své nejmladší dcery, problémy s komunikací má i s Jakubem Prachařem, s nímž má dceru Miu. Herec nedávno přiznal, že jedním z důvodů hádek je mimo jiné i neustále vystavování holčičky na sociální síti, s čímž sám nesouhlasí. Stejná věc přitom vadí i Jaromíru Soukupovi, který si též nepřeje, aby Agáta jejich potomka ukazovala fanouškům na Instagramu.

Související články