Jak by dnes vypadaly celebrity, které bohužel nestačily zestárnout

To musíte vidět!
To musíte vidět!

Jak by dnes vypadali členové nechvalně známého klubu 27 Kurt Cobain, Amy Winehouse nebo Janis Joplin? Kolik vrásek na čele by měl Elvis Presley? A s jakou tváří by princezna Diana přivítala svého čtvrtého vnoučka Archieho?

Aplikace, které tvář upraví tak, že vypadá mladší nebo naopak starší, řádí na internetu už docela dlouho a každý druhý je vyzkoušel. Je zajímavé se dozvědět, jak možná budu vypadat za x desítek let nebo se naopak shledat se svým mladým já.

Se svou vrásčitou podobou se nám pochlubily i známé osobnosti, jako například Miley Cyrus, Beyoncé, Drake, Gordon Ramsay, o kterém zlí jazykové tvrdí, že se moc nezměnil, nebo kluci z Jonas Brother. Trendu se nevyhnuly ani české tváře Leoš Mareš nebo třeba Mahulena Bočanová.

Zajímavé ale je zjistit, jak by vypadaly známé předčasně zesnulé osobnosti, kdyby se požehnaného věku dožily. V naší galerií najdete stařičkou Amy Winehouse, Jima Morrisona, Freddieho Mercuryho, Johna Lennona, Bruce Leeho, Jokera Heatha Ledgera a mnoho dalších. Někteří se změnili k nepoznání, jiné by stáří tolik nezměnilo.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky