Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Jak by dnes vypadaly celebrity, které bohužel nestačily zestárnout

To musíte vidět!
To musíte vidět!
Zdroj: Facebook
To musíte vidět!

Jak by dnes vypadali členové nechvalně známého klubu 27 Kurt Cobain, Amy Winehouse nebo Janis Joplin? Kolik vrásek na čele by měl Elvis Presley? A s jakou tváří by princezna Diana přivítala svého čtvrtého vnoučka Archieho?

Aplikace, které tvář upraví tak, že vypadá mladší nebo naopak starší, řádí na internetu už docela dlouho a každý druhý je vyzkoušel. Je zajímavé se dozvědět, jak možná budu vypadat za x desítek let nebo se naopak shledat se svým mladým já.

Se svou vrásčitou podobou se nám pochlubily i známé osobnosti, jako například Miley Cyrus, Beyoncé, Drake, Gordon Ramsay, o kterém zlí jazykové tvrdí, že se moc nezměnil, nebo kluci z Jonas Brother. Trendu se nevyhnuly ani české tváře Leoš Mareš nebo třeba Mahulena Bočanová.

Zdroj: Facebook

Zajímavé ale je zjistit, jak by vypadaly známé předčasně zesnulé osobnosti, kdyby se požehnaného věku dožily. V naší galerií najdete stařičkou Amy Winehouse, Jima Morrisona, Freddieho Mercuryho, Johna Lennona, Bruce Leeho, Jokera Heatha Ledgera a mnoho dalších. Někteří se změnili k nepoznání, jiné by stáří tolik nezměnilo.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky