Jak bydlí zpěvačka Míša Tomešová:Nízkoenergetický dům za 4 miliony si moc chválí

Mladí manželé si pořídili opravdu útulné bydlení.
Prohlédněte si všechny fotografie (19)

Krásná zpěvačka Míša Tomešová nás pozvala k sobě domů. Mladá rodina se odstěhovala za Prahu, aby tu měli klid pro děti a také pro tvorbu hudby. Jak vlastně muzikálová hvězda bydlí? Podívali jsme se do všech místností včetně ložnice. A vy to teď můžete vidět taky.

Sympatická muzikálová hvězda Míša Tomešová bydlí s manželem, zpěvákem Romanem Tomešem, v Úvalech u Prahy. I když celý život bydleli v centru města, pro rodinný život se rozhodli, že odejdou někam do ústraní.

Už při pohledu na jejich dům, který si sami navrhli, řeknete prostě „wow“. Není to žádná obrovská hacienda, ale už zvenčí je poznat, že je to hodně útulné obydlí. Když jsme ze Šípu přijeli na návštěvu, přivítala nás nejen Míša se synem Kristiánkem, ale ještě dva pejsci.

Zpěvačka se netají tím, že má ráda zvířata a přírodu. Proto je ráda, že mají zahradu, kde si nejen hraje malý Kristiánek, ale také tam může pěstovat různé bylinky a zeleninu. Když jsme přišli, tak nám Míša ukazovala zrovna vypěstovanou okurkou a cuketou.

Jen teď už je to těžší, je totiž v devátém měsíci těhotenství a co nevidět do rodiny přibyde další miminko. „Neplánovali jsme to, vlastně při plánování tohoto domu jsme neplánovali ani jedno dítě, ale přistěhovali jsme se, když jsem měla před porodem s Kristiánkem,“ směje se zpěvačka.

Ta už se pomalu chystá na porod, ale doma se nezastaví. Sice jí v domácnosti hodně pomáhá manžel, ale kolem syna má hodně běhání, protože je to živé děťátko. „Rozhodně se nenudím. Nedokážu si zrovna představit, že do toho přibyde ještě mimino, asi to bude pořádný cirkus. Ale docela se těším,“ smýšlela nad budoucností muzikálová hvězda.

Dům si nemůže vynachválit. „Měli jsme velké štěstí, že jsme koupili pozemek za hubičku. Se vším všudy nás i s návrhem a celkovou stavbou, kuchyní i dvěma koupelnami, to stálo 4 miliony. Proto jsme vlastně i odešli z Prahy. Kde bychom asi tak koupili hezký byt za takovou cenu?“ chlubila se Míša.

Dokonce nám zpěvačka ukázala, kde prožívají s manželem hezké chvilky. Jejich ložnice je sice malá, ale o to víc útulná. Zatím tam bydlí jen oni dva, protože Kristiánek začal spát ve své posteli, ale už je tam připravená postýlka pro nového člena rodiny.

Je poznat, že je rodina v nízkoenergetickém domě šťastná. Jen září štěstím, klučík má kde skotačit, Míša se pyšní tím, co si dříve vysnil a posléze navrhla společně s Romanem. Koupili si ho na hypotéku. „Jsme jako každá jiná rodina. Nejsme boháči, ale máme hezké bydlení, které pravidelně splácíme,“ uzavřela vyprávění usměvavá Míša.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky