Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Ewa Farna: Vyznání mamince i sestře

Ewa Farna: Vyznání mamince i sestře
Ewa Farna: Vyznání mamince i sestře
Zdroj: Herminapress

Na křtu svého nového alba Leporelo se Ewa Farna rozpovídala o tom, jak a proč vznikly některé texty k jejím písním.

„Jedna písnička se jmenuje Lešek a je jak o Leškovi, tak o showbusinessu. Lešek se mnou spolupracuje už devět let a je docela hustej, že to dal. Tu písničku jsme napsali s Marcusem a já jsem potom za Leškem dorazila v devět večer s tím, že mu nutně potřebuju něco pustit. Řekla jsem mu, že je o něm a buď bude v pohodě, nebo se mnou určitě rozváže smlouvu. Naštěstí se tomu smál,“ vypráví Farna o vzniku písničky, která má být satirou na showbusiness.

„Jsou tam písničky věnované konkrétním lidem. Píseň pro moji sestru vznikla proto, že mi bylo líto, že pořád lítám po světě. Vůbec s ní nejsem a ona hrozně rychle roste. Když přijedu domů, je větší a větší. Tak ji v té písni prosím, aby mě ještě zahrnula do scénáře svého života a nezazlívala mi to,“ popisuje Farna svůj vztah k mladší sestře. Na albu nechybí ani píseň pro mámu.

„To jsem napsala, když jsem se s ní pohádala na dovolené. Je trošku o nedůvěře a zároveň o tom, jak strašně si věříme. Moje máma je moje nejlepší kamarádka,“ svěřila se zpěvačka během křtu své desky v Bontonlandu, kde zazpívala a pak se vrhla na autogramiádu s fanoušky.

Mohlo by vás také zajímat: Nový videoklip Ewy Farne je na světě

 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky