Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Ewa Farna zhubla a vypadá úžasně. Jak se jí to povedlo a proč to nešlo dříve?

Ewa Farna
Ewa Farna
Zdroj: Profimedia
Ewa Farna

O tom, jak skvěle teď vypadá Ewa Farna, se píše v jednom kuse. Co se ale zaměřit na to, proč dlouhé roky žádná štíhlá laňka nebyla a co stálo za jejím neustálým hubnutím a přibíráním?

Zpěvačka a nyní především maminka Ewa Farna, která má problémy s tloušťkou už asi od dvaceti let, konečně veřejně přiznala, co se s jejím tělem dělo, že neustále tloustla a následně zase hubla. Tělo ji prostě neposlouchalo, protože se v něm necítila dobře.

Ewa začala zpívat, když jí bylo pouhých dvanáct let. Vstupovala tudíž do puberty a její tělo se právě začalo tvarovat a připravovat na dospívání v ženu. Získávala plné tvary, hormony jí jely jako na horské dráze a ona si při plném pracovním nasazení a vší slávě na sebe musela prostě zvyknout.

Smíření se s vlastním tělem

„V tomto křehkém období se začalo dít, že najednou jsem měla boky, najednou jsem měla prsa, najednou jsem byla žena, už jsem nebyla takové to dětské tintítko,“ prozradila pro Super.cz.

Kdyby zpěvačce neustále někdo nepředhazoval, že se mění příliš, zakulacuje se a kyne, asi by pro ni bylo také vše snazší. Bohužel však tlaku médií a fanoušků podlehla a začala se přejídat. Chtěla si obalit nervy, tak se ve volném čase prostě cpala. Možná se budete divit, ale dělá to tak většina mladých dívek, které místo aby si šly zaběhat, sáhnou raději po čokoládě.

Začala také tvrdit, že jí to nevadí a že je ve svém těle spokojená a cítí se být naprosto v pohodě. V nitru jí však bylo ouvej, ale kromě nejbližších o jejím trápení nikdo nevěděl. Nechtěla prostě ukázat slabost před svými fanoušky a bulvárními novináři.

Mediální útoky ji donutily přibírat

„Šla jsem naopak proti tomu a řekla si, že si klidně dám kachnu, pod tlakem mediálního útoku jsem začala přibírat. Byla to reakce hroší kůže, protože jsem potřebovala nabrat obal, abych uchránila svou duši před tím útokem, který byl intenzivní,“ pokračovala.

Až těhotenství a následný porod Ewu přesvědčily, aby se o své tělo začala starat. Když viděla, co se s jejím tělem dělo celých devět měsíců a jak se muselo změnit, aby v něm mohla odnosit zdravé dítě, řekla si, že je nejvyšší čas o něj pečovat. Navíc pohyb s dvouletým synem také jistě přispěl k tomu, že zpěvačka nyní vypadá skvěle, a snad jí to i nějaký ten pátek zůstane.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU