Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Božsky krásná Ewa Farna: Těsně před porodem se ukázala v andělské róbě

Ewa Farna
Ewa Farna
Zdroj: Profimedia
Ewa Farna

Ewa Farna i v pokročilém stádiu těhotenství jede naplno. Zpěvačka moderuje finálové živé vysílání Superstar, pravidelně koncertuje a vydává nové CD. Hvězda se pochlubila fotografií rostoucího pupíku v andělsky bílé róbě a doslova tím strhla Instagram.

Ewa Farna se ani v požehnaném stavu nešetří. Brzy dvojnásobná maminka už během prvního těhotenství jela naplno, s druhým miminkem v břiše ale skutečně šlápla na plný plyn.

Zlatá slavice brzy vydá své nové CD Umami, moderuje živé přenosy Superstar a se svou kapelou objíždí podzimní tour po České republice. 

Farna se práce opravdu nebojí a vrhá se do každého kšeftu po hlavě. Pár týdnů před porodem se dokonce objevila na charitativní akci, kde předvedla dokonalý outfit.

Vypadám jako vánoční koule

Ewa Farna minulý týden sklidila pořádnou kritiku za model, který vynesla do televize. O pár dní později si ale zpěvačka svou módní reputaci napravila.

"Víte, jak se jmenuje manželka svatého Mikuláše? Merry Christmas! Haha ha. Ha… haha. No, musela jsem, protože včera na gala koncertě jsem si už připadala tak trochu jako vánoční koule. A cítím se dobře!" ozvala se Ewa Farna ze svého vystoupení s orchestrem na pomoc dětem.

Na sobě měla těhotná bojovnice za ženská práva dokonalé bílé šaty až na zem, ve kterých vypadala jako anděl. Ostatně, přesvědčte se sami v naší galerii, jak to budoucí dvojnásobné mamince slušelo.

Krátké šaty úspěch nesklidily

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky