Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Ewa Farna se svěřila s obavami: Dvě děti budou masakr, nedovedu si to představit

Ewa Farna
Ewa Farna
Zdroj: TV Prima
Ewa Farna

Zpěvačka Ewa Farna má vskutku plodný rok. Natočila desku, převzala zlatého slavíka a počala druhé dítě. Rozhodně se ale nedá říct, že by z nastávajícího mateřství neměla obavy. Snaží se to ovšem brát sportovně.

Jedno dítě, žádné dítě… Známé rčení měla Ewa Farna zřejmě na paměti, a tak svoji novou desku stihla vydat ještě před druhým porodem. Přiznává totiž, že co nastane po něm, si zatím neumí představit. „Tahle deska trvala sedm let, další možná bude až v pubertě dětí. Je pravda, že jsem ráda, že jsem to stihla mezi prvním a druhým dítětem, protože té práce kolem je hrozně moc. Jsem ráda, že už to uzavírám, vydávám a můžu se soustředit na ten masakr, co mě čeká se dvěma dětmi. To asi bude sada! To si asi nedovedu představit, co budu dělat. Asi budu doma. Ale je to super, vždycky jsem chtěla víc dětí, takže jsem šťastná. Je to až příručkově krásný. Doufám, že to všechno dobře dopadne,“ prozradila zpěvačka moderátorovi Honzovi Dědkovi v jeho talkshow 7 pádů, kterou Prima odvysílá toto úterý.

Těhotenství si naše nová zlatá slavice užívá. Už proto, že se nemusí hlídat v jídle. „Já nepiju, ale obecně mám ráda jídlo, to vím, že je takový můj démoníček,“ prozradila v 7 pádech, včetně toho, jak s ním zápasí. „Teď je to super, teď jsem snědla velký guláš, dobrý. Každý z nás má nějaké démony, někdo kouří, pije, kouše si nehty. Je důležité si uvědomit, jaké neřesti tě lákají,“ zauvažovala. Ačkoli v minulosti slýchávala kritiku své postavy, její tělo ji vyneslo až na největší reklamní plochu na Times Square. „Dlouho jsem byla za svoje tělo hejtovaná, že nevypadám dobře. Během těhotenství jsem zjistila, že mi tělo funguje zdravě a krásně. A to je nejvíc. Na Times Square jsem byla přes několik pater. Kolik jich bylo, nevím. Když mi volali, říkala jsem si, že je to super, ale myslela jsem si, že se tam ztratím někde mezi všemi těmi billboardy, pak mi to poslali, překvapilo mě, že je to ten největší billboard. Bylo to obrovské. Je to velká pocta, navíc s písničkou Tělo, která má pro mě velký význam,“ dodala Farna.

Píseň Tělo je součástí její právě vycházející desky Umami. „Když jsem tu byla naposledy, řekla jsem, jak se tahle deska bude jmenovat. Několikrát jsem to ale chtěla změnit, ale vždycky jsem si uvědomila, že když už jsem to řekla u Dědka, musí to tak zůstat. Umami je pátá chuť, jako je sladké, slané… Tak pátá chuť je v japonštině umami – a to je chuť, díky které jídlo chutná kompletně. Ale i mateřství je pro mě součástí kompletní chutě života. Teď bude delší pauza s další deskou, v kontextu dětí. Deska vzniká dlouho, děti, no…“ směje se Farna.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky