Už 12 týdnů jsou diváci televize Nova svědky hledání nové české a slovenské pěvecké hvězdy, která přebere štafetu po poslední vítězce Barboře Piešové. Zatímco oproti minulému roku, kdy kvůli pandemii roli porotce zastoupil moderátor, bude tento rok přímými přenosy SuperStar provázet populární zpěvačka a bývalá porotkyně Ewa Farna.

Oblíbená zpěvačka se za porotcovský stůl SuperStar posadila v roce 2013 a stala se tak historický nejmladší porotkyní této soutěže. Už tehdy patřila mezi hvězdy české, slovenské a polské hudební scény s množstvím ocenění, včetně Českého slavíka. Na svém kontě má 14 alb a začátkem prosince vyjde její nejnovější album UMAMI.

Ewa Farna je věrnou divačkou SuperStar a na svoji novou výzvu se už velmi těší: „Superstar slaví desátý ročník, já letos své 15. výročí na scéně. Jelikož i porotcování v Superstar bylo součástí mého vývoje a velký zážitek, rozhodla jsem se být nostalgicky součástí letošní výroční řady. Čtyři finální živé přenosy pro mě budou výzvou jiného druhu a těším se na emoce, které zcela jistě přinesou.“

„Jsem velmi rád, že Ewa přijala naši nabídku moderovat SuperStar. S touto show má už zkušenosti, když v roce 2013 seděla po boku Pavola Habery a Ondřeje Soukupu v porotě. Kromě toho patří mezi nejvýraznější a nejoblíbenější zpěvačky současnosti a myslím si, že bude skvělou moderátorkou. Živé přenosy i díky ní budou ještě atraktivnější,“ říká kreativní producent a režisér Pepe Majeský.

První finálový večer oblíbené pěvecké show si budou moct diváci pustit živě v neděli 28. listopadu. O přízeň diváků a postup do dalšího kola zabojuje deset finalistů.