Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Ewa Farna: S šikanou se setkala už v dětství a bojuje proti ní dodnes

Ewa Farna
Ewa Farna
Zdroj: Profimedia

Ewa Farna za roky své kariéry musela často čelit kritice pro svůj vzhled a kila navíc. Zpěvačka si však odjakživa dokázala ze svých nedostatků dělat legraci a vše prý začalo na základní škole!

Ewa Farna měla v posledních letech časté váhové výkyvy, a i když je sama se sebou spokojená, nárůst váhy byl pro kritiky na sociálních sítích tématem číslo jedna.

Zpěvačka ale vždy dokazovala, že si umí i z nepříjemných věcí udělat legraci, a natočila například píseň Boky jako skříň, kde naopak kypré tvary opěvuje.

Před nedávnem Farna promluvila v rámci projektu nadačního fondu Nenech to být o tom, jak už v dětství zažívala šikanu. Už tehdy ale vystoupila z davu a pomohla spolužákovi.

Ewa Farna

Ewa Farna se v českém a polském showbyznysu pohybuje mnoho let, a tak již mnohokrát okusila i temné stránky slávy.

Se šikanou se ale zpěvačka poprvé setkala již na základní škole. Tehdy jeden ze spolužáků obtěžoval slabšího, a Farna se rozhodla zasáhnout a zastala se šikanovaného chlapce u ředitele školy.

„Dostali jsme se až k bodu, kdy toho kluka vyloučili ze školy. Beru to jako velký úspěch, protože šikana by se měla trestat, nemělo by se to přehlížet,“ řekla hvězda ve videu pro nadační fond. 

Ewa Farna

O pár let později se Farna musela postavit stejnému problému znovu, tentokrát už ale šlo o její osobu.

„Každé ráno vstáváte s tím, že se koukáte do zrcadla, jste vychovaná jako sebevědomá žena. Mám skvělou rodinu, skvělého manžela a šťastný život, a zároveň se každý den musím setkávat s tím, že vás okolí přesvědčuje o tom, jak jste hnusná a tlustá, jak s vámi vůbec někdo může být a jak vy sám se sebou můžete žít,“ promluvila Ewa Farna ve videu o nenávisti na internetu.

Svým haterům ovšem zpěvačka v posledních měsících pořádně vytřela zrak, kila nabraná po porodu totiž shodila, a vypadá lépe než kdy dřív.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky