Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Zpěvačka Ewa Farna porodila: Holčičce s manželem dali krásné jméno

Ewa Farna
Ewa Farna
Zdroj: Profimedia
Ewa Farna

Oblíbená zpěvačka Ewa Farna svým fanouškům na sociální síti oznámila úžasnou zprávu, na kterou mnozí netrpělivě už několik posledních týdnů čekali. Zpěvačka totiž prostřednictvím nádherné fotky všem svým příznivcům sdělila, že se jí a jejímu manželovi Martinovo Chobotovi narodila dcera. 

Zpěvačka Ewa Farna držela své druhé těhotenství pod pokličkou, a tak nikdo z jejích fanoušků netušil, zda pod srdcem nosí holčičku, nebo chlapečka. Stejně tak Ewa ani blíže nekomentovala, kdy se má miminko narodit. Podle jejích posledních fotek a velikosti jejího bříška bylo ale jasné, že je porod na spadnutí. A skutečně byl. Ewa Farna na sociální síti nyní narození miminka oznámila. A řekla k němu i několik detailů navíc. 

Je to holčička!

Ewa Farna a její manžel Martin Chobot mají společně už dvouletého syna Artura, který se nyní dočkal svého malého parťáka. Respektive parťačky, neboť Farna porodila holčičku, které dala nádherné jméno Ella. „Už pár dní žijeme v jiné realitě, ke které dokážu napsat jen #makekidsnowar,” napsala zpěvačka k dojemné fotografii, na které svou holčičku drží v náručí a láskyplně se na dívá. 

Obrovská gratulace

Pod příspěvkem se okamžitě začala hromadit lavina gratulací, a to jak od fanoušků, tak od kolegů a přátel zpěvačky. „Moc gratuluji Ewi, před pár dny jsem na tebe intenzivně myslela a řekla jsem Romčovi, že jsi určitě už porodila. Tak třeba to byl ten moment. Užívej každý krásný okamžik,” napsala pod příspěvek herečka Míša Tomešová. A zdaleka nebyla jediná. Mezi gratulacemi od obdivovatelů zpěvačky se objevily také zprávy například od Evy Decastelo nebo Veroniky Arichtevy. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky