Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Ewa Farna: Péči o malého Artura zvládá s lehkostí. Má na to svůj trik

Ewa Farna
Ewa Farna
Zdroj: Profimedia
Ewa Farna

Ewa Farna je pyšnou maminkou tříměsíčního Artura. Společně se svým manželem Martinem Chobotem si ale zpěvačka nedala pomalu žádnou pauzu od práce. Skloubit roli matky a pracovní závazky se daří Ewě skvěle, má to ale i své stinné stránky!

Farna od začátku svého těhotenství dokazovala, že když se chce, všechno jde. Poslední koncert odzpívala pouhých pár hodin, než na svět přišel její syn Artur. Ani po jeho narození však Ewa své pracovní tempo moc nezklidnila.

Necelý měsíc po porodu už zase stále zpěvačka na pódiu. Její kariéra pro ni byla vždy důležitá a příchodem syna se nic nezměnilo. Zařídit ale situaci tak, aby mohla v klidu koncertovat, jde, chce to ale mít kolem sebe ty správné lidi a také hodné miminko.

Manželé se nemohou v péči o syna střídat, Chobot je totiž členem kapely, která Ewu doprovází. Naštěstí se babička malého Artura rozhodla své dceři pomoci a cestuje s ní po všech koutech republiky. Mnoha lidem se ale touha Farne zpívat za každou cenu nezdá a vyčítají jí, že by se měla více věnovat synovi, než svým ambicím!

"Děkuji svému týmu, moji mamince a Martinovi a hlavně Bohu, že když mát kolem sebe ty správné lidi, můžete vše. Miluji Vás a jste pro mě nepostradatelní. Díky Vám můžu mít své miminko všude sebou, tím pádem jsme všichni spokojeni a zároveň se mám šanci dal realizovat jako zpěvačka a žena." napsala po dvojitém koncertu Ewa na svůj Instagram.

Farna má velice dobře srovnané, že se nehodlá své profese vzdát a to ani na pár měsíců. Její workoholismus ale některým lidem přijde za hranicí a nechápou, proč vystavuje tak malé miminko zbytečným rizikům jen kvůli touze koncertovat.

Artur je ale podle slov zpěvačky výjimečně hodné dítě, jakoby se pro tento kočovný život narodil! "On asi věděl, do čeho se narodí, je rozený cestovatel," rozplývala se novopečená maminka nad svým drobátkem.

Pro Ewu je zpěv celý život

Zpěvačka si ale z nepřejících komentářů nic nedělá a naopak se rozhodla všem dokázat, že zvládne naprosto s přehledem být nejen matkou, ale i nejžádanější umělkyní u nás i v Polsku.

Své mamince jako chůvě pochopitelně naprosto věří a tak si dokáže své vystoupení užít naplno, bez stresu, že by se něco mohlo přihodit. Kdo jiný než babička by se lépe postarala o Artura.

Ačkoliv je to nepříjemné, kritici si vždy najdou svoji oběť a tak se s občasnými poznámkami na netradiční výchovu syna Ewa naučila žít a naprosto je ignoruje. Spousta ženám je díky tomu ispirací a dokazuje, že zvládat více věcí najednou není nemožné, když má člověk skvělou rodinu, která ho podpoří.

Ewa si je dobře vědoma jaký poklad má ve své mamince, bez ní by těžko mohla jezdit po koncertech. Přeci jen, Artur je opravdu malé miminko, jsou mu teprve tří měsíce.

Dítě muzikantů si ale na život v backstage a hotelech bude muset zvyknout, zpěvačka mu dělá skvělou průpravu už od útlého dětství. 

Hudbu totiž Farna nikdy na druhou kolej neodsune, což je dobře. Její obří fanouškovská základna by ji totiž velmi postrádala. Celé rodině fandíme a přejeme hlavně hodně zdraví a energie, kterou jistě budou všichni potřebovat.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky