Ewa Farna se řadí mezi naše nejúspěšnější zpěvačky. Narodila se 12. srpna 1993 v Třinci. Díky své polsko-české národnosti je velice populární nejen u nás, ale také u našich polských sousedů.

Hudbě se věnuje již od raného dětství, téměř 6 let chodila na ZUŠ v Třinci, kde se učila hrát na klavír. V roce 2006 objevil Ewu česko-polský hudební producent, skladatel a scenárista Lešek Wronka, který jí dělal manažera až do roku 2014.

Na podzim roku 2006 vydala Farna svůj první hit "Měls mě vůbec rád", který byl průlomový. Z tehdy třináctileté dívky se přes noc stala idolka všech teenagerů. Alba se prodalo více než 25 tisíc kusů a zpěvačka za něj získala platinovou desku. Ve stejném roce se stala Objevem roku v anketě Český slavík Mattoni 2006.

Nepodařený vztah s Klusem a svatba

Ewa Farna nepatří zrovna k přelétavým typům a tak ve svém životě měla pouze několik zásadních vztahů. První láskou zpěvačky byl hudebník Marcus Tran, ten ji ovšem v roce 2010 podvedl s moderátorkou Martinou Gavriely, která se nakonec stala jeho partnerkou.

O pár měsíců později, ve svých 18 letech, začala Ewa randit se zpěvákem Tomášem Klusem. Vztah, který vydržel asi půl roku, se rozpadl hlavně díky pracovnímu vytížení obou umělců. Nakonec zůstali dobrými přáteli.

Svého velkého dne "D" se Farna dočkala v září roku 2017, kdy si po čtyřletém vztahu, řekla své ano s přítelem Martinem Chobotem. Svému manželovi porodila v roce 2019 syna Artuše.

Bojovnice za ženská práva

Ewa Farna v posledních letech často bojovala s kritikou veřejnosti díky častým jojo efektům, tomu se ale rozhodla udělat přítrž a začala proti kyber šikaně bojovat svými projekty.

Vše začalo skladbou Boky jako skříň, kde si zpěvačka dělala srandu ze své oblé postavy a letos pojala celý problém z trochu jiné stránky. Ve videoklipu k písni Tělo ukázala Farna své strie po porodu a dodala tím odvahu tisícům jiným žen, které se kvůli podobným "nedostatkům" necítily ve své kůži.

Jak šel čas s Ewou Farnou se můžete podívat v naší galerii.

Z Ewy Farne vyrostla krásná, sebevědomá žena

Související články