Je úspěšná, krásná, šťastná a plná humoru. Zpěvačka Ewa Farna patří k nejpopulárnějším umělcům na české hudební scéně, zároveň se ale drží nohama pevně na zemi a když na to přijde, neváhá ani vteřinu, aby si udělala legraci sama ze sebe. Své fanoušky nyní dostala do kolen starší fotkou, na které vtipně komentovala svá ňadra.

Sexy fotka pobavila

Pyšná maminka dvou dětí se, stejně jako každá jiná matka, potýká s tím, že se vlivem kojení její prsa mění. I když by možná právě tuto skutečnost ještě před několika lety více prožívala a možná by ji trápila víc, než je zdrávo, zpěvačka si z měnícího se těla dnes nic nedělá. A když už, tak jen legraci. „To ještě byla prsa na správném místě,” napsala Ewa Farna ve stories ke starší fotografii, na které na sobě měla sako s velkým výstřihem, jež odhalovalo její hrudník.

Zpěvačka Ewa Farna byla v minulosti mnohokrát na pranýři kvůli svým plnějším tvarům a z řad fanoušků leckdy čelila i velké kritice. Postupem času se ale naučila brát své tělo takové, jaké je, a z jízlivých poznámek si dnes nic nedělá. Koneckonců píseň Tělo ze svého nového alba UMAMI napsala zpěvačka právě jako oslavu ženských těl, která možná nejsou dokonalá, ale přesto jsou krásná.

V jednom kole

Ewa Farna se před krátkou dobou stala dvojnásobnou maminkou, když přivedla na svět dceru Ellu. Od té doby je v jednom kole. Zatímco dříve byla v častém kontaktu s fanoušky a sociální sítě plnila jednou fotkou za druhou, mateřské povinnosti jí dávají pořádně zabrat. „Hory neposkládaného prádla, věčně plná špinavá myčka, když zrovna nepřebaluješ, tak myješ nočník, když zrovna nekojíš, tak vaříš obídek,” povzdechla si se smíchem zpěvačka.

„A v tom všem jsem totálně naplněná. Jako ta myčka. Nebo moje prsa,” dodala ještě Farna a k příspěvku připojila hastag „šestinedělí”. I když je vyčerpaná a kolikrát neví, kde jí hlava stojí, je oblíbená umělkyně neuvěřitelně šťastná. A to je hlavní.