Ewa Farna svým přístupem k těhotenství i mateřství možná někoho překvapila, ale ti, co ji dobře znají, vědí, že se nezastaví před žádnou překážkou a život je pro ni výzva. Zpěvačka koncertovala až do posledního dne před porodem, a ani po něm si dlouho neodpočinula.

Ještě před koncem šestinedělí se vrátila na pódia ve skvělé formě. Díky podpoře svého muže a zároveň kolegy z kapely Martina Chobota (30) a maminky, dokázala péči o miminko zařadit do svého běžného programu.

Syn Artur ovšem nebude jedináček! Ewička se na Instagramu svěřila, že plánují synovi pořídit sourozence.

Rodiče Artura si přejí ještě druhé miminko

Ačkoliv je malému Arturovi teprve osm měsíců, Farna se svěřila, že ji opět chytají mateřské pudy. A to natolik, že už s manželem plánují druhé miminko. "Uvidíme, jak se k tomu příroda postaví," řekla zpěvačka Blesku a naznačila, že na druhém potomkovi pracují a výsledek nechávají na osudu. Šťastná novina tak může přijít skutečně kdykoliv a pravděpodobně už velmi brzy. První těhotenství se Farne podařilo utajit téměř až do konce, kdo ví, jaké umysly má s odtajněním případného druhého těhotenství.

Farna se v roli matky cítí skvěle

Ewa Farna si ráda hlídá své soukromí, fanouškům například dosud neukázala Arturovu tvář, stejné to jistě bude i s dalšími dětmi. Rodiče nemají v plánu své potomky nijak medializovat. O případném těhotenství se proto dozvíme, až uzná zpěvačka s manželem za vhodné světu novinu oznámit.

V posledních měsících se ale v českém showbyznysu trend dvou těhotenství rychle po sobě doslova rozmáhá. Druhé miminko čeká například Aneta Krejčíková, (rok a půl po porodu) Kristýna Leichtová, která má také doma rok a půl starou dceru a maminkou dvou dětí, které přišly na svět rychle po sobě, je i Míša Tomešová, která má mezi syny rozdíl dvaceti měsíců.

Ewička si nejspíš uvědomila, že by byl Artur doma často sám, či s chůvou a neměl si s kým hrát. Malý bráška či sestra jistě přijdou vhod.