Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Ewa Farna se pochlubila fotkou dcery, nad roztomilostí se rozplývala i Peštová

Ewa Farna
Ewa Farna
Zdroj: Profimedia
Ewa Farna

Ewa Farna se po delší době ozvala svým fanouškům na Instagramu, kde není v poslední době příliš aktivní. Zpěvačka se dokonce pochlubila fotkou dcery, jako vždy ale zanechala skrytý obličej.

Ewa Farna se v posledních měsících věnuje hlavně své dceři Elle, která se narodila letos na jaře. S manželem Martinem Chobotem má hvězda již dva potomky, syna Arthura a Ellu.

Farna pilně pracovala prakticky až do porodu a v těhotenství koncertovala a účastnila se společenských akcí.

V posledním postu na Instagramu zpěvačka vysvětlila svým fanouškům, že mateřství je pro ni momentálně prioritou. Emotikon srdíčka k psanému textu dodala modelka Daniela Peštová. 

Dokáže skloubit mateřství i manželství

Ewa Farna se pochlubila snímkem, na kterém je vidět, že má její dcera Ella husté hnědé vlásky. Současně s tím se omluvila sledujícím za svou nízkou aktivitu na sociální síti.

"Tady na sítích jsem možná teď trochu míň aktivní, ale jsem přesně tam, kde mám být," napsala Farna k fotce. Za neuvěřitelnou energii a lehkost, s jakou dokáže skloubit mateřské povinnosti s mateřstvím a manželstvím obdivuje Ewu i její objevitel Lešek Wronka.

"Mám velkou radost, jak dokáže skloubit kariéru, manželství a mateřství. Pro každou ženu, která chce být ve svém oboru úspěšná, je to velmi náročné. Jelikož má v manželovi Martinovi velkou oporu a má vzor nejen z domu, ale taky trošku ve mně, tak jí přeji do třetice všeho dobrého," uvedl bývalý manažer Farne a hudební producent Lešek Wronka pro zivotvcesku.cz.

Farna se v poslední době věnuje hlavně dětem

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky