Děti jsou pro Ewu Farnou pořádný zápřah. Od doby, co zpěvačka na svět přivedla dceru Ellu, se prakticky nezastaví. „Hory neposkládaného prádla, věčně plná špinavá myčka, když zrovna nepřebaluješ, tak myješ nočník, když zrovna nekojíš, tak vaříš obídek,” svěřila se před časem Ewa Farna svým fanouškům na Instagramu. Svá slova ovšem nebrala jako stěžování si, nýbrž spíše jako vysvětlení, proč v posledních dnech není na sociálních sítích tolik aktivní jako dříve.

Na udílení cen Anděl udělala výjimku

Zpěvačka, která je v současné době v jednom kole, si ale od mateřských povinností na malou chvíli odběhla, aby se mohla zúčastnit předávání cen Anděl. A není se čemu divit. Byla totiž nominovaná rovnou ve čtyřech kategoriích. Z nich pak proměnila v cenu jen jednu a sošku anděla si odnesla coby nejlepší sólová zpěvačka. Letošní ročník cen Anděl ovládl zesnulý hudebník David Stypka. Ten zvítězil v hlavní kategorii Album roku s deskou Dýchej. Kromě toho cenu získal i v kategorii Nejlepší sólový interpret a bodoval i se svou písní Farmářům, která se stala Skladbou roku.

Ewa Farna se ceremoniálu nezúčastnila jen jako host. I když většina matek během týdnů po porodu každou volnou chvíli využívá k odpočinku, zpěvačka neseděla na zadku a rozbalila to na pódiu tak, že by jen málokdo uhodl, že před krátkou dobou přivedla na svět miminko.

Stále krásnější

Zpěvačka během večera vystřídala celkem dva outfity. Na předávání cen dorazila v kalhotách do zvonu s vysokým pasem, ke kterým si vzala zelený rolák s rukávy až na zem. Při svém vystoupení ale zelený rolák vyměnila za oranžový. Svou vizáž doplnila dvěma dlouhými copy a vypadala nádherně. Ewa Farna po porodu jen září, což podtrhoval i velký úsměv, který zpěvačka během večera snad ani jednou nesundala z tváře. Ten byl ostatně i jejím nekrásnější doplňkem.

Související články