Trojdomek na pražském Novém světě již pravděpodobně čeká na finální stavební úpravy, alespoň co se hrubé práce týká. Podle oznámení přímo na domě má totiž stavba být dokončena v průběhu prosince. Podle sousedů slavného páru se ale povídá, že zde manželé nebudou bydlet, ale hodlají svůj nový dům pronajímat. 

Přestože místo je to skutečně krásné a s nezaměnitelnou atmosférou, nejspíš by se nikdo nedivil, kdyby se Ewě Farné a Martinu Chobotovi zpět do hlavního města nechtělo. Před několika lety totiž našli nový domov v obci Všenory nedaleko Prahy, kde si pořídili skutečně krásné bydlení. 

Vlastní bazén přímo v domě

Prostorná rodinná vila je obehnána vysokou zdí a disponuje skutečně velkým pozemkem, na kterém je spousta stromů, keřů a další zeleně. Podle informací z realitní kanceláře se dům tehdy prodával za necelých 22 milionů korun, přičemž se dá očekávat, že od té doby jeho cena vzhledem k vývoji trhu vzrostla.

Dům má dvě patra a cihlovou fasádu, která lehce připomíná domky z britského předměstí. Kromě hlavní části domu je k němu připojena ještě přístavba, která ukrývá krytý vyhřívaný bazén s výhledem do zahrady. K dispozici je zde osm místností a minimálně dvě koupelny. 

V přízemí je dominantou obytné části krb, u kterého je v chladnějších měsících jistě velmi příjemné posezení, nechybí také francouzská okna, která naopak dovedou zpříjemnit měsíce letní. V patře ještě před nějakou dobou manželé spíše skladovali věci, se kterými si zatím zcela nevěděli rady, před dvěma lety ovšem prošlo proměnou. 

Pracovna jako dárek

Kromě dětského pokojíčku pro syna a herny plné hraček si zde totiž zpěvačka zařídila svůj vlastní vysněný pokoj. Místnost původně sloužila jako skladiště, a tak se v ní nalézaly hlavně obaly na kytary nebo ořechy k vylouskání, nyní se jeho vzhled ale radikálně proměnil. 

Pokojík nyní slouží jako pracovna a kosmetický koutek v jednom. “Je to můj dárek, který jsem si před měsícem dopřála k Vánocům. A budu mít z něho radost doooooost dlouho,” přiznala tehdy Ewa Farna, která je známá tím, že ji upravování interiéru domácnosti velmi baví. Na promyšleném designu její domácnosti, kterou fanouškům ukazuje jen po malých částech na sociální síti, je to ostatně dobře vidět.

Související články