Dlouhé světlé vlasy zvolila na natáčení nového videoklipu. Dle jejich ukázek na Instagramu se jedná o velmi rytmickou píseň. Zpěvačka se v klipu vesele prochází v celodžínovém outfitu po ulici.

Chameleon

Pro půvabnou zpěvačku jsou charakteristické její hnědé vlasy. Už v pubertě se začala objevovat v médiích jako brunetka s ofinou. Postupem času začala experimentovat, a tak vyzkoušela celou řadu různých barev a střihů. Jednu dobu měla dokonce výrazně červené vlasy. Například v roce 2021 si zase nechala zesvětlit po délkách obličeje pár pramenů. Díky tomu vynikl hlavně její obličej. Letos dokonce vyzkoušela už i dredy. Dvojnásobné mamince tak zaručeně nehrozí boj se stereotypem.

Kritika image

Ewa se nebojí experimentovat i v oblékání. Právě její styl je často kritizován veřejností i módní policií. Oblíbená interpretka si z kritiky nic nedělá. O svém těle nazpívala hned několik písní, mezi ně patří například Boky jako skříň a Tělo. “Mým záměrem bylo hlavně ukázat, že každý vypadá jinak, každá stavba těla je jiná, každý má jiný příběh anebo se nám ten příběh mění skrze život. Ať už v mateřství, nebo nemocemi… A že je hrozně v nepořádku smát se jiným za změny či příběhy na těle, za které nemůžou. Nohy do o, pihy, odstávající uši, malá prsa, strie po těhotenství, jizva po operaci… Každý si nese něco svého a nemusíme přeci všechny vypadat jako Kylie Jenner,” prozradila v rozhovoru pro Heroine. Farna je tak po právu vzorem pro všechny ženy, které mají nějaké ty pochybosti o svém vzhledu.

Související články