Dvojnásobná olympijská medailistka ve snowboardcrossu Eva Samková a herec známý například ze seriálů Kukačky či Dabing Street, Marek Adamczyk, se po čtyřech letech známosti rozhodli posunout svůj vztah a vstoupili do manželského svazku. Dvojice si pro svůj den D vybrala krásné místo v přírodě na hřebenech Krkonoš.

Novomanželé se seznámili v roce 2018 na koncertě Pro Světlušku, kde měl Adamczyk dělat se Samkovou rozhovor. Poté ji začal sledovat na Instagramu, Eva mu to oplatila a předpokládala, že jí brzy napíše.

"A on mi nenapsal. Tak jsem mu napsala já," popsala kdysi sportovní hvězda počátky jejich vztahu. Samková se rozhodla po svatbě přijmout manželovo příjmení a dodala k tomu dojemné vysvětlení.

Úspěchy nedělá jméno, ale osoba

Ačkoliv celý svět zná Evu Samkovou pod jejím dívčím jménem, přesto se rozhodla nenásledovat svoje kolegyně z branže a převzít nové příjmení Adamczyková.

"Úspěchy nedělá jméno, ale osoba. Moje maličkost odteď s hrdostí, láskou a radostí nosí příjmení Adamczyková," tvrdí sportovkyně.

Nezbývá než novomanželům popřát mnoho štěstí a nevěstě také rychlý návrat k hvězdné kariéře, kterou musela kvůli vážnému zranění z loňska na neurčitý čas přerušit.

Eva Adamczyková září štěstím