Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Eva Pilarová (80) má dlouhověkost v krvi. Maminka oslavila už 104. narozeniny!

Eva Pilarová
Eva Pilarová
Zdroj: Profimedia
Eva Pilarová

Hudební legenda Eva Pilarová slaví životní jubileum. Při ohlédnutí zpátky se naskytne pohled do bohatého života zpěvačky se sametovým hlasem, se kterým umí doslova psí kusy.

Eva Pilarová stále nepověsila aktivní kariéru na hřebík, ale i jí pozlobilo zdraví. Má za sebou pár nepříjemných zranění, problémy s ramenem a stehenní kostí. Dění posledních let, které pro zpěvačku nevypadalo zrovna příznivě, se rozhodla vtěsnat do koncertu v rámci svých kulatin. A "Inventura těla" odráží přesně to, čím si musela projít. Pokud zdědila tuhý kořínek po mamince, její spanilá jízda životem zdaleka nekončí. Nedávno totiž oslavila už 104. narozeniny. Nejedná se o projekt na efekt, ale v titulní písni se spojila se svým fyzioterpeutem, který dával českou legendu po zlomeninách dohromady. Když už se bolest nedala snést, začali si v ordinaci prozpěvovat a ke spolupráci byl už jen krůček.

V obležení mládí

Eva Pilarová si svůj věk nepřipouští. Ani teď. Nikdy nešla za hranici vkusu, ale její třetí manžel je mladší o 13 let. Tanečník Jan Kolomazník se se zpěvačkou oženil v roce v roce 1984 a dodnes tvoří spokojený pár. I na pódiu se ráda pohybuje mezi mladými lidmi. Běžně koncertuje s Vojtou Dykem, Matějem Rupertem nebo kapelou Wohnout. Nejmladším úlovkem zpěvačky se sametovým hlasem je teprve osmnáctiletý a nesmírně talentovaný Tomáš Ringel. Oni ji předávají energii, ona jim životní moudra a recept na život - humor. Tím je Eva Pilarová proslulá.

Eva Pilarová patří k legendám české hudby. Eva Pilarová patří k legendám české hudby. Zdroj: Profimedia

"Stále dělám dvojáky, i ve svém věku! Jen nejsem na pódiu, ale ráno mám sedánky na Bulovce a odpoledne ve vojenské nemocnici."

Hobby

Mimo hudby má Eva Pilarová jeden velký koníček. Naplno propadlo kouzlu fotografie a dnes bez zrcadlovky nedá ani ránu. Před pár lety nechala svůj památný stroj v newyorském taxíku, a tak byla donucena pořídit si novější model. Jakmile zjistila, co všechno svedou počítačové úpravy, přirostl jí k ruce. Fotí západy slunce, zajímavá zákoutí i své kolegy a rodinu. I když ze začátku neměla podporu manžela, který její první experimenty s Photoshopem nelítostně sepsul, dnes má za sebou dlouhou řádku nejen tuzemských výstav, ale svoje místo si vydobyla i v ukrajinském Doněcku a Moskvě.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU