Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Eva Pilarová nezemřela na covid ani rakovinu: Vdovec zveřejnil skutečnou příčinu

Eva Pilarová a Jan Kolomazník
Eva Pilarová a Jan Kolomazník
Zdroj: Profimedia

Zanedlouho tomu bude rok, co do nebe odešla Eva Pilarová. Spekulovalo se, že příčinou její smrti bylo onemocnění covid-19 nebo rakovina. Vdovec Jan Kolomazník se po dlouhém mlčení rozhodl promluvit.

Je tomu téměř rok, co do nebe odešla zpěvačka Eva Pilarová. Spekulovalo se, že podlehla rakovině nebo že ji napadl covid-19, ale ani jedno není pravda. Spekulace vyvrátil vdovec Jan Kolomazník.

„Nebyla to ani rakovina, ani covid, jak potom vznikaly fámy, že umřela na covid. Protože třináctého vyhlásili covid a ona 14. března ráno zemřela na selhání ledvin,“ prohlásil Kolomazník v pořadu Face to face na Televizi Seznam.

Před dvěma lety Pilarová nešťastně upadla a zlomila si ruku a nohu. Na zranění se začaly nabalovat další zdravotní problémy. „To byl spouštěč všeho. Tam to začalo. Ležela tři měsíce ve vojenské nemocnici,“ dodal Kolomazník.

Eva Pilarová Eva Pilarová Zdroj: Profimedia

Krátce před jejím skonem věděl, že je na tom jeho manželka velmi špatně. „Myslel jsem, že její odchod zvládnu. Byla už na tom, chudinka, fyzicky moc špatně. Ale stejně mě smutek úplně dusí,“ svěřil se Kolomazník Blesku po její smrti.

S Pilarovou byl Kolomazník pětatřicet let. Byla láskou jeho života. Nikdy mu nevadilo, že je o třináct let mladší než ona. Stál po jejím boku v dobrém i ve zlém. Pro Pilarovou to byl třetí manžel, ale v tomhle případě už šlo o její poslední svatbu.

Kolomazníkovi velmi pomohla Zuzana Kardová, která ví, co je to ztratit blízkého. Sama náhle přišla o Daniela Nekonečného. Sice už se zpěvákem v tu dobu nebyla, ale předtím s ním strávila léta.

Eva Pilarová Eva Pilarová Zdroj: Profimedia

S Pilarovou byl Kolomazník jedno tělo, jedna duše. „Chybí mi hodně. Měli jsme řadu společných zájmů, svoje hlášky, rozuměli jsme si,“ řekl Kolomazník pro eXtra.cz.

Kolomazník Evu poprvé potkal v divadle Alhambra. Byl tam ve stálém angažmá a Eva tam občas vystupovala. „Vůbec nás nenapadlo, že bychom spolu mohli chodit,“ tvrdila za svého života Pilarová dle webu NašeHvězdy.cz.

Posléze však Eva onemocněla chřipkou a Kolomazník se chopil šance. „Honzík se o mě staral, venčil mi pejska, dával mi obklady, vařil mi čaje, podával léky,“ popisovala jeho taktiku zpěvačka, jejíž srdce Kolomazník získal.

„Když jsem se vzpamatovala, našla jsem v koupelně dva kartáčky na zuby a zjistila jsem, že tam bydlí. Protože je to slušný chlapec, tak to chtěl zlegalizovat a požádal mě o ruku. Vdávat jsem se nechtěla, protože už jsem byla dvakrát rozvedená. Doslova mě ukecal,“ vzpomínala Pilarová za svého života.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky