Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Eva Pilarová bojuje s nemocí. S lékaři ale nemluví, vše zařizuje její manžel

Eva Pilarová
Eva Pilarová
Zdroj: Šíp
Eva Pilarová

Eva Pilarová je opět několik dní v péči lékařů a informace o jejím zdravotním stavu nejsou příliš optimistické. O slavnou zpěvačku se stará manžel Jan Kolomazník, který zvládá nejen péči o ni, ale i komunikaci s lékaři, kterou Pilarová nesnáší.

Eva Pilarová už v minulosti vyhrála boj o svůj život. V osmdesátých letech jí diagnostikovali rakovinu hrtanu, zpěvačka se ale rozhodla, že se nevzdá. Prošla si chemoterapiemi, věřila však i na alternativní medicínu. Pilarová proto vyhledávala kromě klasické léčby i různé šamany a léčitelky, z nichž jedna dokonce nemoc předpověděla. Nakonec však Evu zachránila víra v Boha.

"Úplně jsem se sesypala, pak jsem ale šla do kostela, a vymodlila jsem se z toho. Když jsem odcházela, věděla jsem, že se z toho dostanu," řekla kdysi Eva v pořadu Třináctá komnata. Tehdy jí lékaři dávali rok a půl života!

Zpěvačka v minulosti odmítla léčbu rakoviny

Chemoterapie Pilarová nejdříve odmítla, bála se totiž, že by jí mohl zhrubnout hlas. Nakonec ale přeci jen poslechla lékaře a nemoc porazila, i když prognózy nebyly dobré.

Velkou oporou má zpěvačka ve svém třetím manželovi Janu Kolomazníkovi, který se o ni vzorně stará. Bývalý tanečník Národního divadla o své ženě mluví i po letech skutečně s láskou. "U obřadu jsme si slíbili, v dobrém, i ve zlém, slíbil jsem, že se o ni postarám. A to platí!" tvrdí Jan. Přiznává, že to s manželkou nemá sice mnohdy jednoduché, péče mu však nevadí, a bere situaci, jak je.

Pilarová s lékaři nechce komunikovat

"Eva s lékaři vůbec nemluví. Vždy se uzavře do sebe a nechává komunikaci na mně, takže vše zařizuji," prozradil Jan Kolomazník, který má nyní starostí nad hlavu. Stav jeho milované manželky není dobrý. Po posledním kolapsu zpěvačky spojeném s dehydratací přišel další problém. Tentokrát má Pilarová nahromaděnou vodu v těle, kvůli které se nemůže hýbat, ani sedět a je tedy upoutaná na lůžko. V loňském roce navíc podstoupila náročnou operaci ledvin.

Vzhledem k věku Evy Pilarové je situace vážná a ani lékaři nedokážou odhadnout, zda se jim podaří ikoně české hudby vrátit na pódia. Fanoušci se za svou oblíbenou zpěvačku modlí a doufají, že se brzy vrátí.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU