Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Eva Pilarová poslala vzkaz: Cítím se skvěle. Příští týden mě snad pustí domů

Eva Pilarová
Eva Pilarová
Zdroj: Profimedia
Eva Pilarová

Fanoušky, manžela a rodinu Evy Pilarové poslední týdny strašilo její zdraví. Známá zpěvačka je sice v nemocnici, ale vzkazuje: "Ještě mě nepohřbívejte!"

Eva Pilarová už bojuje se zdravím od konce loňského roku. Zpěvačce se udělalo nevolno a následně v nemocnici lékaři zjistili, že je potřeba operace. Pár týdnů po zákroku se všichni radovali, že se Evičce dobře daří a všechno vypadalo na nejlepší cestě k uzdravení. Pak ale přišla další rána, Pilarová musela opět do nemocnice, tentokrát kvůli dehydrataci. Po propuštění byla však doma sotva pár týdnů a opět nastaly komplikace. Tentokrát už ale závažnost situace opravdu děsila a mnozí se obávali nejhoršího. Zpěvačka se ale nevzdává a hodlá stejně jako v minulosti, další zákeřnou nemoc porazit.

Pilarová už jeden zásadní boj před lety vyhrála

Pilarová v osmdesátých letech už jednou porazila zákeřnou rakovinu jícnu a prokázala svou chuť do života a touhu bojovat. Tentokrát tomu není jinak i přes pokročilý věk zpěvačka se ještě chce vrátit na pódia. Jelikož Eva Pilarová nedala od své hospitalizace nikomu nic vědět, začaly kolovat ponuré zvěsti o jejím zdravotním stavu. Eva údajně neměla chuť k jídlu a její přátele prosili fanoušky, aby se za ni modlili.

Strašidelné klevety ale nyní vyvrátila sama Pilarová, která promluvila pro deník Extra a popsala, jak se aktuálně cítí!.

Zpěvačka nechce, aby ji fanoušci pohřbili zaživa

"Možná mám zastřený hlas, což může znít, že mi není dobře, ale to je z léků. Jinak se cítím skvěle! Nechci aby mě někdo pohřbíval, já mám chuť žít. Příští týden mě snad pustí domů. Nechtěla jsem léčbu podcenit, aby nebyla manželovi na obtíž," řekla Pilarová pro výše zmiňovaný deník a velmi tím potěšila své fanoušky. Zpěvačka totiž rozhodně nic nevzdává a naopak má chuť i vůli do života.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky