Jestli někdo ví, jakou bolest prožívá Jan Kolomazník, je to Zuzana Kardová. Byla totiž dlouholetou partnerkou Daniela Nekonečného, který zemřel v březnu loňského roku. Nejprve jí smutek ničil, ale později se s tím musela vyrovnat.

Konečně na chvíli zapomněl na svůj smutek

Tereza se Zuzanou nyní považují za samozřejmost se o Kolomazníka postarat. Na jejím Facebooku lze vidět, jak společně s Terezou a Janem sedí a opékají špekáčky. „Kamarád do deště má dnes narozky!“ píše u snímku z 9. června Kardová.

Svého kamaráda prostě po ztrátě milované ženy nenechá ve štychu. Oslavu si přece zaslouží a přátelé vedle sebe potřebuje. „Myslel jsem, že její odchod zvládnu. Byla už na tom, chudinka, fyzicky moc špatně. Ale stejně mě smutek úplně dusí,“ svěřil se Kolomazník Blesku.

Kardová byla dlouholetou přítelkyní Dana Nekonečného

Pilarová trávila s manželem celé dny. Byl její pravou rukou, manažerem i manželem. Kromě něho měla také spoustu přátel. Zádušní mše za její osobu měla téměř 300 hostů. Bazilika Nanebevzetí Panny Marie na Strahově byla zaplněná snad až po strop.

Eva navíc milovala zlatou barvu, takže bylo samozřejmé, že ze mše přecházel zrak a zlatou měla i urnu. Tu při mši pevně svíral Jan Kolomazník. „Brzy půjdu za tebou, nic mě tu nedrží,“ šeptal v domnění, že ho nikdo neslyší. „Eva by určitě mela radost,“ řekl později nahlas. Byla velmi společenská a plná energie.

Eva Pilarová už na tom byla špatně

Ministranta dělal na mši Dalibor Gondík. „Ministrovat jsem začal v chrámu svaté Markéty v Břevnově už v roce 1986 a byl jsem tam až do roku 2008. Taky jsem tam měl svatbu s Markétou. Vrátil jsem se tak do něčeho, co je mi vlastní,“ svěřil se Gondík Blesku.

„Tím, že jsem mohl být součástí obřadu, tak to bylo pro mě tak krásné rozloučení. Ale opravdu na Evu si vzpomenu dnes a denně,“ dodal pro pořad Showtime na televizi Prima.