Sympatická plavovláska vzala zakládání rodiny lidově řečeno “hopem”. Její první syn Killian totiž v listopadu loňského roku oslavil teprve první narozeniny. Již na konci ledna se mu ovšem narodil mladší bratříček. 

Mít dvě děti takto věkově blízko k sobě chce skutečnou odvahu, ta ale Evě Perkausové rozhodně nechybí. “Moje maminka mě trochu zrazovala. Řekla mi, ať si to rozmyslím, protože ona sama měla mě a mého bratra v rozpětí pouhého roku a půl. Byl to pěkný zápřah. Ale já se toho nebojím,” prozradila pro portál iGlanc.cz krátce před narozením svého druhého syna. 

Její manžel Ivan Hecko se totiž do chodu domácnosti i péče o jejich společného syna vzorně zapojuje, a tak moderátorka nepochybuje o tom, že tomu tak bude i nadále poté, co se jejich rodina rozrostla. 

Výběr jména Evu Perkausovou potrápil

Přírůstek do rodiny přišel na svět 29. ledna v úterý, a to v pražské porodnici U Apolináře. Malý chlapec dostal stejně jako jeho bratr netradiční jméno - Arian. 

Moderátorka prý původně zvažovala jiné jméno, a to Damián. Poté se ale začala více zajímat o jeho známé nositele a protože některé z nich, například stejnojmenného světce, potkal tragický osud, raději se rozhodla potomka pojmenovat jinak.

Na svět přišel s váhou tři a půl kila a měřil 51 centimetrů. Podle informací pořadu Showtime televize Prima měla Eva Perkausová štěstí na nekomplikovaný porod, který trval jen pár hodin. Kráska prý dokonce nepotřebovala ani žádnou anestezii a příchod miminka na svět proběhl zcela přirozeně. 

Po návratu z porodnice se rodinka začala pomalu sžívat, a jak nasvědčují příspěvky na sociálních sítích půvabné moderátorky, jde jim to zatím skvěle. Pochlubila se tak mimo jiné snímky pečlivě vyladěného outfitu, který ukázal, že její postava těhotenstvím příliš neutrpěla. 

V minulosti se nechala Eva Perkausová slyšet, že by si velmi přála také dceru. “Prohlásila jsem doma, že to budeme zkoušet tak dlouho, až se holčička povede – takže jsem manželovi řekla, ať už se těší na příští rok,” prozradila se smíchem. 

Je proto možné, že se již brzy její fanoušci opět dočkají krásné novinky v podobě dalšího těhotenství. To je ale zatím skutečně ve hvězdách a teprve čas ukáže, jak si krásná blondýnka poradí hned se dvěma malými rošťáky. 

Dítě za odměnu

“Je mi jasné, že mě se dvěma batolaty čeká velký záhul, ale docela mě baví tím manžela popichovat,” přiznala Eva Perkausová.

Pokud ale bude malý Arian podobně hodné dítě, jako jeho starší bratr, je dost možné, že se kráska odradit nenechá. 

“Je moc šikovný a zajímavé je, že je velice společenský, můžu ho brát kamkoliv s sebou, jemu se to moc líbí a zvědavě pozoruje své okolí. Odmala k nám chodily návštěvy, tak je na lidi zvyklý,” popsala svého syna Eva Perkausová.

Související články