Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Strach před svatbou: Eva Perkausová chtěla událost odvolat, pak přišel zázrak

Eva Perkausová a Ivan Hecko
Eva Perkausová a Ivan Hecko
Zdroj: Profimedia
Eva Perkausová a Ivan Hecko

Krásná moderátorka Eva Perkausová se po několika letech vztahu před pár dny provdala ze svého partnera Ivana Hecka. Své nejkrásnější „ano” si řekli na exotickém ostrově Mauricius. Stačilo ale málo a obřad by byl pravděpodobně zrušen. V den svatby se totiž vyskytl nečekaný problém. 

Svatbu kvůli koronaviru dlouho plánovali a nebyli si vůbec jisti, kdy je vůbec ta nejvhodnější doba na její uspořádání. Nakonec se rozhodli pro komornější svatbu, sbalili jen pár těch nejbližších a rozhodli se veselku uspořádat na slunném ostrově Mauricius. V naprosté tajnosti si pak před pár dny právě tam řekli své „ano”. Přestože by dost možná ani nikoho nenapadlo, že se zrovna v exotickém ráji pokazí počasí, přesně tento problém museli nastávající manželé řešit. V den svatby se totiž obloha zatáhla a celý den pršelo. Eva Perkausová a Ivan Hecko už byli natolik zoufalí, že chtěli obřad přesunout na jindy. 

Těšili se na slunce, přišla studená sprcha

Eva Perkausová vždy snila o tom, že se jednou vdá někde v exotice a v teple. Během jejího svatebního dne to ale vypadalo tak, že bude muset krásná moderátorka zůstat jen u onoho snění. „Místo sluníčka a bílé pláže měli snoubenci ve svatební den zataženo a z nebe cedil déšť. Tak si to nevysnili. Už se začali smiřovat s variantou, že budou muset svatbu odložit,” nechala se pro Blesk slyšet kamarádka moderátorky. 

Pak ale přišel zázrak. „Hodinu před obřadem prý přestalo pršet a oni se mohli vzít při západu slunce na bílé pláži,” dodala ještě blízká přítelkyně. Blonďatá kráska se tak nakonec přece jen dočkala splnění své obrovské touhy. Obdobně na tom před časem byli i Tomáš Plekanec a jeho manželka Lucie Plekanec Šafářová. I těm se totiž v den obřadu z nebe valil déšť. Krátce předtím, než si řekli své „ano”, ale vykouklo slunce a všechno zalilo svými paprsky. 

Už bylo na čase

Moderátorka se už od zásnub nemohla svatby dočkat. Nejrůznější plánování a ústupky, které museli s manželem kvůli pandemii učinit, se pak nakonec zúročily nad očekávání. „Jsem šťastná. Už bylo na čase. Byla to opravdu krásná, milá a čistá svatba. Bílý písek, moře, palmy, člověk si vyzná lásku, řekne si ano, předá si prstýnky, rozkrojí dortík… Nakrmili jsme se navzájem a už jsme byli manželé,” svěřila se v pořadu Showtime šťastná novomanželka Eva Hecko Perkausová. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky