Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

O dětech se už bavili: Eva Perkausová řekla, kdy s manželem plánují miminko

Eva Perkausová a Ivan Hecko
Eva Perkausová a Ivan Hecko
Zdroj: Profimedia
Eva Perkausová a Ivan Hecko

Krásná moderátorka Eva Perkausová v neděli večer vyrazila svým fanouškům dech, když oznámila, že se před pár dny v naprosto tajnosti vdala za svého dlouholetého partnera Ivana Hecka. Po vlně gratulací se její obdivovatelé začali zajímat i o to, zda s manželem neplánují v dohledné době založit rodinu. O dětech se novomanželé už několikrát bavili, zdá se ale, že otázka společného potomka není v současné době na programu dne. 

S charismatickým podnikatelem Ivanem Heckem tvoří krásná moderátorka Eva Perkausová pár už pět let. Vloni se zasnoubili a začali plánovat svatbu. Organizace však byla v důsledku pandemie koronaviru poněkud náročná a partneři tak úplně nevěděli, jak si s veselkou poradit. Nakonec se pak rozhodli odjet na exotický ostrov Mauricius, kde si v naprosté tajnosti řekli své „ano”.

„Jsem šťastná. Už bylo na čase. Byla to opravdu krásná, milá a čistá svatba. Bílý písek, moře, palmy, člověk si vyzná lásku, řekne si ano, předá si prstýnky, rozkrojí dortík… Nakrmili jsme se navzájem a už jsme byli novomanželé,” rozplývala se Eva Perkausová v rozhovoru pro pořad Showtime a bylo poznat, že se svatby nemohla dočkat. 

Jako v pohádce

Primácká moderátorka si svatbu v exotice vysnila. Obřad ve slunečních paprskách, při oslňujícím západu slunce a šumění vln se ale málem rozpadl jako domeček z karet. V den svatby totiž začalo pršet. „Místo sluníčka a bílé pláže měli snoubenci ve svatební den zataženo a z nebe cedil déšť. Tak si to nevysnili. Už se začali smiřovat s variantou, že budou muset svatbu odložit,” prozradila pro Blesk kamarádka moderátorky. 

Krátce před obřadem ale mraky zmizely a sen moderátorky se proměnil v realitu. Třešničku na dortu všemu nasadily její krásné šaty. „Mají krásné zdobení, nadýchanou sukni, dlouhý závoj… Opravdu jsem si připadala jako v pohádce,“ popsala šaty Eva Perkausová pro eXtra.cz.

Miminko plánují

Protože jsou spolu moderátorka a podnikatel už dlouhých pět let a svou lásku nyní ztvrdili manželským slibem, nabízí se otázka, kdy plánují na svět přivést společného potomka. „S Ivanem jsme nedávno oslavili páté výročí vztahu, od loňského dubna jsme byli zasnoubeni, teď jsme se posunuli zase o kousek dál. Je tedy přirozené, že jsme se bavili už i o dětech a do budoucna bychom je určitě chtěli,” svěřila se moderátorka zmíněné redakci. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky