Eva Perkausová se den před první adventní nedělí stala maminkou. Krásnou zprávou se hvězda Novy pochlubila na Instagramu, kde sdílela fotografii z porodnice.

"První adventní neděle roku 2022 je tou nejkrásnější adventní nedělí, jakou jsem si mohla přát. Včera 26. 11., ve večerních hodinách, přišel na svět malý Killian. Vítej mezi námi, andílku!" pochlubila se pyšná maminka nezvyklým jménem pro syna, které s manželem synovi vybrala.

Původně měla Perkausová na výběr hned ze tří variant, nakonec ale padla volba právě na Killiana a to proto, aby jméno ladilo s cizím příjmením Hecko.

Perkausová chce velikou rodinu

"Z 90 % jsme se v otázce jmen shodli. Protože příjmení bude Hecko, je krátké a k tomu se dá kombinovat jak české jméno, tak i zahraniční. Máme tři tipy, ale ještě bych je prozrazovat nechtěla. Až budeme vědět, které je to správné a 'ono', pak to oznámíme," svěřila se Eva Perkausová před porodem webu Extra.

Moderátorka si těhotenství velice užívala, jelikož neměla žádné nevolnosti a v požehnaném stavu nemusela nijak upravovat svůj běžný program.

"Užívám, doslova užívám, protože nemám absolutně žádné komplikace, nic mě netrápí, žádné nevolnosti, a pořád se vlastně cítím stejně jako před těhotenstvím," prozradila v létě stejnému webu. Krásná blondýna u jednoho potomka prý rozhodně nezůstane. "Vždycky jsem měla představu, že bych chtěla tři děti. Zatím pořád tu idylickou představu mám. I když tedy ještě nejsem ani na jednom dítěti. Byla bych ráda, kdyby se mi ta má představa o třech dětech jednou podařila splnit, ale jak říkám, všichni mě upozorňují na to, ať si počkám po porodu. Třeba potom změním názor," sdělila nedávno v rozhovoru pro iDnes.cz. Novopečené mamince gratulujeme a přejeme celé rodině hodně zdraví.

Související články