Eva Perkausová na konci června oznámila fanouškům radostnou novinku. "Jen já a malé/velké štěstí. Ale to vy uvidíte až za pár měsíců," napsala moderátorka ke své fotce v plavkách, na níž se jí už viditelně rýsovalo těhotenské bříško.

Nyní Perkausová v Showtimu TV Prima prozradila, zda čeká holčičku, nebo chlapce. "Bude to kluk! Jsem šťastná a spokojená. Dokonce jsem tak nějak tušila od začátku těhotenství, že to asi bude chlapeček," svěřila se budoucí maminka.

"Cítím se pořád stejně, nic mě netrápí. Jsem v šestém měsíci a chci zůstat v práci co nejdéle," dodala Perkausová. S manželem už mají prý pro syna vybrané jméno.

Těším se, až budeme vybírat výbavičku

"Z 90 % jsme se v otázce jmen shodli. Protože příjmení bude Hecko, je krátké a k tomu se dá kombinovat jak české jméno, tak i zahraniční. Máme tři tipy, ale ještě bych je prozrazovat nechtěla," pochlubila se Eva Perkausová v Showtimu.

Nyní čeká Evu příjemná část mateřství a to je nakupování výbavy pro miminko. Manželé totiž chtěli nejdřív vědět pohlaví dítěte. "Těším se, až budeme vybírat výbavičku," řekla nastávající maminka Blesku.

Krásná blondýnka prý od začátku tušila, že se jí narodí chlapec. "Jsem šťastná a spokojená. Dokonce jsem tak nějak tušila od začátku těhotenství, že to asi bude chlapeček," uzavřela.

Perkausová s manželem uspořádali baby shower

Související články