Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Perkausová ukázala vyřízeného manžela: Malý Kilian jim dává zabrat

Eva Perkausová a Ivan Hecko
Eva Perkausová a Ivan Hecko
Zdroj: Profimedia
Eva Perkausová a Ivan Hecko

Eva Perkausová teprve před týdnem přivedla na svět svého prvorozeného syna a po porodu se rychle dostává do formy. Novopečená maminka se na Instagramu pochlubila svou první vyjížďkou s kočárkem.

Eva Perkausová na konci listopadu porodila syna Killiana, jehož otcem je její manžel, podnikatel Ivan Hecko.

"První adventní neděle roku 2022 je tou nejkrásnější adventní nedělí, jakou jsem si mohla přát. Včera 26. 11., ve večerních hodinách, přišel na svět malý Killian. Vítej mezi námi, andílku. Tobě, Ivane, děkuji za obrovskou podporu a lásku. Milujeme tě," svěřila se moderátorka radostnou zprávou sledujícím na Instagramu.

Mateřství si krásná blondýnka velice užívá a fanouškům se pochlubila domácí pohodou i první vycházkou se synem po Praze.

Děti jsem vždy chtěla tři

"Jeden K.O., druhej K.O., tak já nevím," napsala Eva Perkausové k fotce, na které spí její manžel Ivan Hecko. 

Moderátorka se poté na druhou adventní neděli vydala s manželem a synem na první procházku s kočárkem. "A jízda může začít," okomentovala Perkausová momentku z historicky první vycházky s malým Killianem. Mateřství krásku evidentně naplňuje, dokazuje to i fakt, že plánuje co největší rodinu.

"Děti jsem vždycky chtěla tři. Sama jsem ze tří dětí, mám dva starší bratry. Takže dvě minimálně, a kdyby mi pánbůh dopřál víc, tím lépe," svěřila se nedávno v rozhovoru pro časopis Maminka.

Eva Perkausová týden po porodu vyrazila s kočárkem po Praze

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky