Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Eva Perkausová dovádí na Seychelách: Pro fotku odhodila i podprsenku

Eva Perkausová
Eva Perkausová
Zdroj: Profimedia
Eva Perkausová

Půvabná moderátorka Eva Perkausová a její manžel Ivan Hecko mají podle všeho slabost pro exotické krajiny. V lednu se řekli své „ano” na dalekém ostrově Mauricius a nyní konečně vyrazili na svatební cestu. Jejich kroky pro změnu směřovaly na velmi populární Seychely. A dovolená je to bezpochyby pohádková. 

Manželé Eva Perkausová a Ivan Hecko vědí, jak si udělat léto hezké. Společně proto před pár dny konečně vyrazili na svatební cestu a vybrali si vzdálené Seychely. A vlastně ani není divu. Oba totiž zbožňují exotické destinace, o čemž ostatně svědčí i fakt, že svou svatbu v lednu zorganizovali na ostrově Mauricius. 

Dechberoucí snímky

Moderátorka zpravodajství neochudila ani své sledující o příležitost nahlédnout do dění na líbánkách a pravidelně je zásobuje na Instagramu nejrůznějšími snímky z ráje. A nejde přitom jen o fotografie z pláže nebo z restaurací, ale také například o snímek přímo z koupelny, kde se ukázala zcela bez plavek ve vaně zakrytá jen pěnou s několika lístečky z květů růží. 

Tajná svatba

Eva Perkausová a Ivan Hecko tvoří pár už více jak pět let. Zasnoubili se v loňském roce a dlouho plánovali svatbu. V cestě jim ale stála pandemie koronaviru, a tak byly přípravy o to složitější. Nakonec se letos v lednu rozhodli pro menší obřad na ostrově Mauricius, kam pozvali jen ty nejbližší. 

„My už jsme věděli, když jsme na ten Mauricius letěli, že už se tam vezmeme. A museli jsme dopředu vyřizovat různé doklady. A svatba na Mauriciu byla vždy podle mých představ v tom smyslu, že jsem vždycky chtěla mít svatbu v exotice. Někde v zahraničí. Čistě jenom pláž, moře, palmy a ten sen se mi splnil,“ nechala se na začátku roku slyšet moderátorka pro pořad Showtime

„Byla to opravdu krásná, milá a čistá svatba. Opravdu, bílý písek, moře, palmy, člověk si vyzná tu lásku, řekne si ano, předá si prstýnky, rozkrojí dortík, nakrmili jsme se navzájem dortíkem a byli jsme manželé,“ dodala ještě moderátorka, která se na televizní obrazovce objevuje po boku Romana Šebrleho. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky