Malý Killian na konci loňského roku oslavil první narozeniny a Eva Perkausová si na novou životní roli rychle zvykla. „Rok s Killianem mi přišel jako jeden intenzivní měsíc, strašně to uteklo. První tři měsíce jsem se jen rozkoukávala a pak to bylo čím dál lepší,“ pochvaluje si budoucí dvojnásobná maminka.

Chlapec je je prý velice společenský a proto s ním moderátorka ráda obráží společenské akce. „On miluje společnost, když jsme mezi lidmi tak je paradoxně s ním lepší, než když je sám, protože mám pocit, že se doma nudí a vyžaduje stoprocentní pozornost. Když je mezi lidmi tak se naopak lépe zabaví.“ vysvětlila Perkausová v rozhovoru pro Topstar magazín.

Co se týče prvních slov Killiana, zatím prý nejraději volá na svého tatínka Ivana Hecka. „Táta už říká dva měsíce, máma jen když se něco děje, třeba když má hlad,“ směje se krásná blondýnka.

Snažili jsme se mu to vysvětlit

Fanoušci se nejvíce těšili, až Eva Perkausová odhalí tvář svého syna, kterou až do jeho prvních narozenin na sociálních sítích nesdílela. „Poprvé jsme ukázali jeho tvář na roční narozeniny. Teď už ho můžete vidět, podle mě je půl na půl, každý měsíc je jiný. Někdo říká, že je celý já, druzí zase, že je celý tatínek,“ říká moderátorka.

Druhé těhotenství je prý o něco náročnější, než to předchozí. „Loni jsem se cítila i fyzicky hezky, letos si přijdu spíše jako hroch,“ přiznala Perkausová.

Není divu, že už se kráska nemůže dočkat porodu, její mladší syn ale zatím z příchodu sourozence nemá rozum a mnohdy své mamince umí přidělat vrásky na čele. „Snažili jsme se mu to vysvětlit, že bude mít brášku, ale on to zatím samozřejmě vůbec nechápe. Mám pocit, že se to miminko narodí celý pokopaný a pomuchlaný, protože po mně třeba skáče, když jsem v posteli a neví, že by si měl dávat pozor,“ uzavřela Eva, kterou mateřství naplňuje a novou životní roli si opravdu naplno užívá.

Související články