Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Perkausová na plese promluvila o největší úpravě zevnějšku: Co na sobě změnila?

Eva Perkausová
Eva Perkausová
Zdroj: Profimedia
Eva Perkausová

Půvabná moderátorka zpravodajství na CNN Prima News patří k nejkrásnějším ženám českého šoubyznysu. Drtivá většina lidí ji zná jako krásnou blondýnku, kterou takřka vždy zdobí její úsměv, málokdo ale ví, že Eva Perkausová nebyla vždy blond. 

Modelka a moderátorka Eva Perkausová je jednou z nejkrásnějších televizních hvězd, jaké lze na českých obrazovkách vídat. Blonďatá zprávařka na CNN Prima News má desetitisíce fanoušků a pro mnohé z nich je naprostým ideálem krásy. Spousta z nich ale vůbec netuší, že Eva Perkausová nebyla vždy blondýnkou. Své přirozené barvy vlasů se totiž před lety vzdala. 

Největší životní změna

Eva Perkausová má od přírody tmavé vlasy, před lety se ale rozhodla zaexperimentovat a stala se z brunety blondýnkou. Proměna se jí i jejímu okolí natolik zalíbila, že se ke své původní barvě vlasů už nikdy nevrátila. „Pro mě největší a nejradikálnější změnou bylo, když jsem ze své tmavé, přírodní barvy vlasů šla na blonďatou. A toho se držím dodnes,” nechala se moderátorka slyšet v rozhovoru pro kafe.cz během Česko-Slovenského plesu, na který dorazila v róbě od Ponerů, kteří jsou pro ni sázka na jistotu.

 

Spokojená paní

Krásná blondýnka se na začátku letošního roku provdala za svého dlouholetého partnera, podnikatele Ivana Hecka, a momentálně prožívá nesmírně šťastná a spokojené období. „Láska pořád kvete,” usmívala se moderátorka a dodala, že je ji až děsí, nakolik spokojená v současné době je. „Teď je zrovna období, kdy se cítím velmi dobře, daří se mi i po pracovní stránce. Jsme zdraví a zažívám tak hezké období, že si říkám, že doufám, že nenastane i taková ta horší doba. Člověk je vždycky jednou nahoře a jednou dole, tak někdy musí přijít i nějaký menší pád. Ale s tím člověk asi musí počítat,” přiznala Eva Perkausová. 

Moderátorka se za Ivana Hecka provdala letos v lednu prakticky v absolutní tajnosti. Obřad proběhl na exotickém ostrově Mauricius za přítomnosti jen těch nejbližších. To, že je vdanou paní, oznámila fanouškům až několik dní po svatbě prostřednictvím krásných novomanželských snímků. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky