Eva Pavlová sociálním sítím nikdy moc neholdovala. Když se ale její manžel Petr Pavel začal zajímat o post prezidenta republiky, založila si účet na Instagramu, aby mohla všem ukázat, jak vypadá její rodinný život, čemu se věnuje a co ráda dělá. Od července loňského roku pak na jejím profilu přibylo mnoho různých fotografií. Ty zachycují jak aktuální dění, tak například dětská léta nynější první dámy.

Fotky z dětství

Manželka Petra Pavla zveřejnila několik starších fotografií, na kterých pózuje ještě jako malá holčička. A na jedné přitom drží malé koťátko. Už v útlém věku se totiž zamilovala do zvířat. A je jim věrná dodnes. „Balzám na duši i na tělo. Ale mít zvířátko, to chce čas i kus srdce,” napsala k sérii snímků, na nichž ukázala všechna zvířata, která v životě měla. A milovníkem zvířat je i sám Petr Pavel. Přece jen se s manželkou starají o kočku. Dříve měli také pejska.

A nechybí ani fotky z dospívání. Na jedné z nich Eva Pavlová s úsměvem tančí, na jiné si zase vychutnává chlebíček. „Tak a teď zase trochu zpátky v čase,” vzpomínala první dáma. „Stále krásná a sympatická žena,” reagovali na její slova lidé.

Krásná nevěsta

Eva Pavlová se na sociální síti nebojí odkrývat ani důležité události ze svého života. Podělila se totiž například i o fotky ze svatby, která se uskutečnila v roce 2004. „Moc vám to oběma slušelo,” zaznělo v komentářích. „Byla jste krásně elegantní,” napsal další z příznivců první dámy.

Kromě toho se Eva Pavlová pravidelně dělí o snímky z cest po Česku, kdy s manželem obrážejí nejrůznější památky, nebo také o snímky své dcery Evy, kterou má z předchozího manželství.

Související články