Stěhování má ovšem jeden háček. Hvězdný pár se snaží prodat své sídlo v Beverly Hills za neuvěřitelných 450 milionů korun. Sympatická brunetka má už ve Španělsku dokonce trvalý pobyt. Minulý rok si s manželem ve španělské Marbelle koupili dům.

Láska k evropskému městu

Do Španělska se poprvé podívala kvůli nadaci Global Gift Foundation, kde působí jako čestná předsedkyně. Už v té době toužila potom, že ve Španělsku bude jednou žít. Netrvalo to dlouho a v populární turistické destinaci zakoupila nemovitost na pobřeží Costa del Sol.

"Ve Španělsku se mi prostě líbí, tu zemi zbožňuji. Poprvé jsem se do Marbelly zamilovala před 20 lety. Byla to láska na první pohled. Před pěti lety jsem začala uvažovat o koupi bytu a od té doby jsem byla na lovu," prozradila pro časopis ¡HOLA!.

"Je to moje oáza, můj ráj," chlubila se novým hnízdečkem. "Když jsem v L. A., pořád pracuji a jsem super zaneprázdněná," nastínila, jak vypadal její dosavadní život.

"Tady pro změnu vyrážím na pláž se svým synem. Je to pomalejší tempo, ale velmi naplňující," dodala k nové životní etapě.

Úchvatné sídlo má šest ložnic, krásnou zahradu, kde si může hrát její syn, bazén, saunu a posilovnou. "Jo, a velkou kuchyň s obrovským ostrůvkem, kde se dá vařit, zatímco všichni mohou sedět, popíjet víno a svačit," doplnila.

Zdroj blízký herečce řekl pro deník Daily Mail, že jedním z důvodů jejího stěhování je to, že populární manželé chtějí vychovávat svého syna na místě, kde bude obklopen přírodou a krásou a nebude vtažen do celého hollywoodského koloběhu.

Španělský dům má rozlohu 10 652 metrů čtverečních a byl původně postaven v roce 1996. Prostředí je pro celebrity ideální, protože je umístěn na hlubokém pozemku a má dlouhou, malebnou a uzavřenou příjezdovou cestu, která poskytuje dostatek soukromí.

Do Španělska se přestěhovali v minulosti i další hollywoodské hvězdy. Mezi nimi byla například herečka Penélope Cruz, Amber Heard a Richard Gere.

Snová vila na prodej

Herečka, kterou nejvíce proslavil seriál Zoufalé manželky, nemůže stále prodat luxusní vilu v Beverly Hills. Před rokem ji prodávala za neuvěřitelných 22 888 000 dolarů, nyní šla s cenou dolů na 18 988 000 dolarů.

Obrovské sídlo si manželé pořídili před pěti lety za 13,5 milionu dolarů. Prodejní cena domu je tak nyní skoro dvojnásobná. V domě najdeme domácí kino, bazén s barem, vinárnu, knihovnu, posilovny a tenisový kurt.

S prodejem luxusní nemovitosti se Longoria nesetkává poprvé. V roce 2015 koupila francouzské venkovské sídlo herce Toma Cruise za 11,4 milionu dolarů. V roce 2017 ho začala prodávat za 14 milionů dolarů. Rok na to cenu snížila na 9,8 milionu dolarů.

Související články