Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Eva Josefíková čeká miminko, v Slunečné bříško nevycpávala

Eva Josefíková
Eva Josefíková
Zdroj: Profimedia

Evu Josefíkovou mohli diváci vidět v seriálu Terapie sdílením, který vznikl pod taktovkou režiséra Jana Vejnara a hlavní roli v něm hrají esemesky. Jak to měla herečka se vztahy a rozešel se s ní někdy někdo esemeskou? Opravdu se zařadila k herečkám, které během pandemie otěhotněly? Co bude se seriálem Slunečná, ve kterém hraje?

Seriál Terapie sdílením má osm dílů, které vypráví osm příběhů. Jejich námětem jsou reální odesilatelé. I když jsou ony krátké zprávy občas nezáludné a často až úsměvné, někdy v sobě skrývají nejrůznější tajemství.

I Eva teď delší dobu něco skrývala, a to těhotenství. Možná jste si mysleli, že si vycpává bříško kvůli roli ve Slunečné, ale opak je pravdou, seriálovým těhotenstvím maskovala to skutečné.

„Bylo fajn, že těhotenství bylo připravené už od Verči Arichtevy a moje břicho rostlo skrytě pod tím molitanovým, kterým mě vycpávali v kostymérně. Přiznám se, že mi právě toto dlouho pomáhalo udržet mé skutečné těhotenství v tajnosti,“ prozradila Eva pro Super.cz.

Eva Josefíková Eva Josefíková Zdroj: Profimedia

V seriálu Terapie sdílením z produkce internetové televize Mall.tv si Eva Josefíková zahrála žárlivou a podezíravou instruktorku jógy, která na svých lekcích vyzývá lidi k hledání vnitřní rovnováhy, a sama přitom žádnou nemá.

Pro Mall.tv se svěřila, jak vypadal její nejkratší vztah. Nezačal sice esemeskou, ale valentýnkou, a skončil po jednom dni.

„Nejzvláštnější rozchod jsem zažila po vztahu, který trval méně než 24 hodin. Bylo to na víceletém gymnáziu v primě a šlo o mého spolužáka. Začalo to na Valentýna, dal mi valentýnku a pak jsem se s ním rázem rozešla, protože by mi přišlo trapné, aby se dva primáni vodili po gymplu za ruku,“ stydí se dnes Eva.

Herečka Eva Josefíková. Herečka Eva Josefíková. Zdroj: www.profimedia.cz

Sama herečka se sice s nikým esemeskou nikdy nerozešla a nikdo to neudělal ani jí, ale to neznamená, že ji bývalí partneři nemučili esemeskovým mlčením a neodpovídáním. Tím si ale asi musí projít každá zamilovaná žena. Eva sama přiznává, že na své rozchody pyšná zrovna není, ale také ví, že k životu prostě patří.  

Rozchody po esemeskách jsou hlavním tématem již zmíněného seriálu Terapie sdílením. Tyto příběhy psal sám život, proto Eva roli Ivy přijala bez dlouhého rozmýšlení.

„Roli Ivy jsem přijala, protože se mi celý projekt zastřešený hashtagem #terapiesdílením moc líbí, a myslím, že to lidem přináší hlavně pocit nebo ujištění, že v tom nejsou sami. Že takové věci se dějí i ostatním napříč generacemi, bez ohledu na sociální skupinu, věk nebo pohlaví,“ prozradila krásná herečka pro Mall.tv.

Za vznikem seriálu stojí trojice Ester Geislerová, Johana Ožvold a Karel Spěšný. Evina seriálového partnera si zahrál herec Tomáš Havlínek.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU