Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Eva Josefíková se tajně vdala, v tradičních šatech vypadala jako princezna

Eva Josefíková
Eva Josefíková
Zdroj: Profimedia
Eva Josefíková

Půvabná seriálová herečka Eva Josefíková se o víkendu vdala. Ano si řekla s otcem své roční dcery Loty scénáristou Matějem Podzimkem. Jak je u herečky zvykem, své soukromí si střeží. Podařilo se jí utajit téměř celé těhotenství i přípravy na svatbu.

Romantická nevěsta

Svatba se odehrála o víkendu na Moravě v Honěticích. Mezi svatebními hosty byla například slovenská herečka maďarského původu Judit Bárdos. Z fotografií, které zveřejnila Eva na svém Instagramu, je zřejmé, že jako nevěsta byla neuvěřitelně půvabná. Pro jejího partnera Matěje to byla už druhá svatba, v minulosti byl ženatý s herečkou Kristýnou Podzimkovou. 

O svatbě Eva přemýšlela už nějaký ten čas, v jednom z rohovorů pro Idnes se svěřila s tím, že o představě šatů má jasno. „Jsem docela konzervativní, takže šaty v bílé či slonovinové barvě. A co se týká účesu a líčení? Jsem příznivec přirozených nevěst, myslím, že by ženich měl u oltáře svoji vyvolenou poznat.“ Svého vysněného stylingu se nakonec opravdu držela. Před oltář přišla v krásných bílých šatech s nabíranými rukávy, romantický účes doplnila o květinovou čelenku.

Pracovní úspěch

Sympatická brunetka se po mateřské dovolené už pomalu začíná vracet k herectví. Nedávno dokončila natáčení seriálu Sedm schodů k moci na motivy politické kauzy Jany Nagyové. „Tuto roli považuji za největší herecký úkol, který jsem zatím dostala,“ uvedla. Autorem námětu a scénáře je Josef Klíma, který na seriálu pracoval více než pět let. Eva bude hrát hlavní ženskou roli Annu Malou, v hlavní mužské roli se představí Jiří Vyorálek jako Tomáš Vichr. 

K žádnému dalšímu natáčení se zatím nevyjádřila, záležet bude především na tom, jak dokáže spojit případné projekty s péčí o malou dceru. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky