Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Eva Josefíková: Když to do filmu patří a má to smysl, tak se svléknu

Eva Josefíková je krásná a má i vkus!
Eva Josefíková je krásná a má i vkus!
Zdroj: Profimedia

Eva Josefíková si vysloužila přezdívku „malá Šafránková“. Je zřejmé, že je to zejména kvůli její podobě s herečkou Libuší Šafránkovou. 

Eva Josefíková umí zahrát prakticky cokoli. Nebojí se předvést mrchu a cizí jí není ani princezna. Ne úplně kladnou roli hraje v seriálu Slunečná, kde převzala postavu po Veronice Arichtevě. Ta se stala maminkou a Eva se zákeřnou Denisou pokračuje dál.

„Opravdu jsem chtěla točit dál, ale vzhledem ke svému stavu se musím rozloučit. Dítě je důležitější a já jsem se rozhodla být zodpovědná a i kvůli tomu všemu, co se v posledních měsících kolem nás děje, zbytečně neriskovat svoje zdraví. Děkuji celé partě! Ráda bych řekla, že vás budu sledovat, ale tuším, že od září budu sledovat jinou love story,“ vzkázala celému týmu Arichteva po skončení.

Eva Josefíková Eva Josefíková Zdroj: Profimedia

„Myslím, že to půjde… Vezmi si, prosím tě, Denisu a hlavně, hlavně si pamatuj, ať z ní není hodná holka! Já jsem na tom dost pracovala,“ radila Arichteva Josefíkové.

Ta si vzala její rady k srdci a do role se pořádně vložila. Scenáristům může jejich práci usnadňovat fakt, že se Josefíková nebojí nahoty. Dříve se zdráhala, ale postupně změnila přístup.

„Zpočátku mi to dělalo velké potíže, postupně jsem názor zmírnila. Když to do filmu patří a má to smysl, tak se svléknu, dá se to udělat tak, aby z toho nikdo neměl újmu na těle ani na duši. Vidím-li někde postelovou scénu, kde má herečka na sobě kalhotky a podprsenku, přijde mi, že dělají z diváků blbce,“ řekla dle portálu Novinky.cz Eva.

Před kamerou se objevila nahá třeba v dánském seriálu 1864. „Je to tak silná scéna, že mě ani nenapadlo o tom přemýšlet,“ popisuje, jak se cítila.

Sympatická Eva Josefíková se zamotala se ženáčem? Sympatická Eva Josefíková se zamotala se ženáčem? Zdroj: Profimedia.cz

„Hraji tam cikánku provázející hlavní postavu. Vypadám docela divoce, mám tetování, jizvu ve tváři, z vlasů vrabčí hnízdo. Mého bratra tam hraje můj kamarád Jordan Haj. Namlouvat mě nikdo nemusel, protože moje postava je němá. Veškeré pocity, emoce byly přenositelné jen očima. Snad se to podařilo,“ myslí si Eva.

„Kodaň a Dánsko vůbec, jeho kultura a styl života mě okouzlily. Uvědomila jsem si ale, že co se týče filmařiny, je u nás tradice znát. Naprosto chápu, že zahraniční produkce Česko vyhledávají,“ tvrdí.

Divákům se Josefíková vryla do paměti především jako princezna v pohádce Čertova nevěsta, kde rozhodně k žádné erotice nedocházelo. Svoji roli zvládla bravurně, její něžný obličej je totiž jako stvořený pro vznešené slečny.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU