Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Eva Josefíková se vrhá do práce, o dceru se nebojí, bude o ni postaráno, říká

Eva Josefíková
Eva Josefíková
Zdroj: Profimedia
Eva Josefíková

Eva Josefíková minulý rok v květnu přivedla na svět svou prvorozenou dceru Lotu, dlouho se ale na mateřské dovolené neohřála. Herečka má před sebou plný pracovní diář a po krátké pauze se vrhá zpět do rozjetého vlaku natáčení seriálů a filmů.

Eva Josefíková je na své soukromí velice opatrná. Vztah se scenáristou Matějem Podzimkem tajila poměrně dlouho, stejně jako následné těhotenství.

Herečka navíc v požehnaném stavu hrála v seriálu Slunečná těhotnou postavu Denisu a o to déle se jí podařilo radostnou novinku skrývat. Tehdy nikoho ani nenapadlo, že rostoucí bříško není falešné.

Josefíková porodila dceru Lotu loni v květnu. Na sociální síti to oznámil Podzimek, který byl předtím ženatý s herečkou Kristýnou Podzimkovou.

Byla to krásná mateřská dovolená

Eva Josefíková si necelý rok doma s dcerou a partnerem prý velice užila. "Byla to krásná, neplánovaná mateřská dovolená, kterou jsme si všichni užili," svěřila se Blesku.

Nyní se chystá herečka začít opět naplno věnovat své profesi. 

"Čeká mě hlavní role v seriálu, o kterém ještě nesmím mluvit. Uvidím, zda dcera bude se mnou při natáčení, ale každopádně o ni bude skvěle postaráno. Máme výborné babičky a kamarádku, která mi občas pomáhá. Samozřejmě partner je ten nejlepší táta," pěje hvězda na svého přítele samou chválu.

O prsa jsem kojením přišla

Mezi nabídkami na natáčení přijala Eva Josefíková také focení svatebních šatů pro akademii kadeřnického salonu. Hvězda si tak už poněkolikáté vyzkoušela nanečisto roli nevěsty, v reálu ale prý vlastní svatbu nevylučuje.

"Poprvé na sobě šaty nemám, už několikrát jsem je měla ve filmu, ale v reálu ještě ne. Ale co nebylo, může brzy být. Určitě se to včas dozvíte," říká tajemně krásná herečka. 

Josefíková po porodu výrazně zhubla a štíhlá postava si vybrala na ní daň v podobě plochého hrudníku, ten se ale naučila dobře zakrývat vhodnými modely. 

"Místa, kde si nejsem jistá, umím dobře maskovat. Je pravda, že o prsa jsem kojením přišla, ale i to se dá dobře maskovat," dodala hvězda s úsměvem.

Eva Josefíková se po devítiměsíční pauze vrací do práce

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky