Eva Holubová je vždy plná elánu, nyní ji ale připoutala k posteli nepříjemná viróza. Herečka se snaží doma co nejdříve vyléčit a pravidelně komunikuje s fanoušky na sociální síti.

"Neteče nám teplá voda, netopí topení, nešetříme, je to rozbitý. Z důvodu nákazy k nám nikdo nesmí. Včera probíhal asi největší zápas mezi virem, léky, imunitou. Potila jsem se, plakala, možná občas ukápla slina. Dnes mne Bella omyla všechno, kam se dostala. Jsem ještě zblblá, léky začaly asi fest působit. Piju lipový čaj po konvích a dělá mi to dobře. Jenom na prochajdu s tebou, milá Bello, ještě dneska nemůžu, sotva dojdu na záchod. Ale něco k jídlu uklohním," svěřila se Holubová na Instagramu.

Herečce je tak zle, že nemůže ani číst a sledování televize ji prý už nebaví. Proto se rozhodla zkusit nudu zahnat zpěvem.

Pomáhají písně od Šulákové

Eva Holubová se po letech vrátila ke zpěvu lidových písní. Herečce to prý poradil její duchovní poradce z Vatikánu a podle všeho terapie hudbou opravdu zabrala.

"V noci jsem dobrala poslední dryáky a celý den proběhl téměř bezbolestně. Jenom jednou se ozvaly ledviny, na hlavu už jsem si zvykla. Ale přebrala jsem obrovskou bednu novinových výstřižků či přímo výtisku ještě z devadesátek, začátek nového milénia. Zaťala jsem se, přebrala, odvezla plasty na kárce. Úžasný pocit. A když na mě šly chmury, nebo pochybnosti, hned jsem na ně poslala Šulákovou a ona to všechno jenom sfoukla ze stolu. Takže ke zpěvu, tanec," popsala Holubová, jaké aktivity zvládla doma udělat s virózou.

Eva Holubová chmury zahání zpěvem