Eva Holubová je dvojnásobnou maminkou, z dvojčat se ale v mediálním světě pohybuje pouze dcera Karolína, zatímco syn Adam má raději klid a soukromí.

Herečka má zvlášť se svou dcerou nadstandardní vztah a dokonce mezi sebou ani nemají klasické dohady mezi rodičem a dítětem.

„Řekla bych, že máme podobné či někdy dokonce stejné životní priority, že se obě snažíme pozorovat svět z nadhledu a s humorem,“ vysvětlila Holubová v rozhovoru pro iDnes.

Herečka se prý o svou holčičku nejvíce bála během porodu, dnes už je ale Karolína plnoletá a dělá své mamince jen radost.

„Podnikáme spolu soužití, takže nejraději vše příjemné, co s tím souvisí,“ pochlubila se Eva Holubová výše zmíněnému webu. „Rády spolu cestujeme a vůbec trávíme čas,“ doplnila Karolína Zdeňková svou maminku.

Dcera známé herečky je již několik let šťastně zadaná s Matějem Paprčiakem, který ihned skvěle zapadl do rodiny a to nejen pro svůj hrdinský čin.

Paprčiak jí zachránil život

Herec a model se na první společné dovolené zavděčil své potenciální tchyni tak, že jí rovnou zachránil život.

Holubová si tehdy šla zaplavat a neodhadla své fyzické schopnosti. Nebýt Paprčiaka, mohl výlet u moře skončit tragédií.

„Zachránil mi život, když mě vytáhl z rozbouřeného moře. Zaslouží si mé velké poděkování a vděk. Zřejmě mě vyrval i z náručí smrti,“ napsala herečka na sociální síť.

Nehoda se stala v roce 2017 na Sicílii, kde si hvězda už před časem pořídila nemovitost a radovánky v moři se jí skutečně nevyplatily.

Od té doby bere Holubová dceřina přítele jako vlastního syna a nedá na něj dopustit. Ostatně herečka na svou dceru pravidelně pěje ódy na svém Instagramu, kam přidává různé momentky z rodinného archívu.

„Je to zázrak. Přinesla do mého života spolu se svým bratrem Adamem smysl. Postupně se však stala moji přítelkyní největší, ochránkyní, spolupracovnicí, kolegyní. Nemohu zde vypisovat vše, co k ní cítím. Nevím, zda to dokážu říct, neboť slova nejsou dostatečně silná,“ vyznala se herečka ze svých citů.

Zatímco o dceři se baví dvojnásobná maminka a nadšením, o synovi a manželovi toho nikdy příliš neprozradila. Důvodem je, že oba nevyhledávají mediální svět.

„O manželovi psát nemůžu, kdyby to pak vyšlo v bulváru a kolegové by mu to přečetli v práci, nastalo by pozdvižení. On je naprosto netknut virtuálním světem i bulvární drbárnou. I syn raději pobývá ve stínu soukromí,“ uzavřela Holubová, která je na svou rodinu náležitě pyšná.

Související články