Eva Feuereislová a Nela Slováková rozhodně nejsou kamarádky, i když mají podobnou minulost. Zatímco Eva se proslavila účinkováním v reality show VyVolení, Nela vyhrála Hotel Paradise.

Feuereislová i Slováková od dob svého působení v televizi prošly výraznými změnami. Obě si nechaly upravit nos i prsa u plastických chirurgů a právě operace hrudníku je nyní důvodem poslední hádky Nely s Evou.

Instagramová válka ale začala už minulý rok, kdy si Feuereislová vzala na mušku podivný byznys Slovákové s antibakteriálními gely a rouškami na začátku pandemie. I když se Nela tvářila, že ji Eviny aktivity nezajímají, nová korespondence mezi nimi dokazuje pravý opak!

„Nevím, co si vůbec dovoluje mi psát na mé soukromé číslo,“ říká znechuceně Feuereislová

Eva Feuereislová před nedávnem promluvila o svých problémech s implantáty a přiznala, že kvůli utrženému svalu jí dokonce hrozí rakovina. O pár dní později dostala od Nely Slovákové tuto zprávu: „Ahoj Evi, ať ti dopadne dobře operace prsíček. Říká se tomu karma. Ta pracuje sama. Já se ani nemusela tak zoufale snažit tě ponižovat, jako ty mě. Pevné zdravíčko a všechno dobré,“ napsala podnikatelka z Brna Feuereislové ironickou zprávu.

Šíp se proto zeptal Evy, jak tuto provokaci vnímá. „Překvapuje mě její drzost psát mi na moje soukromé číslo a ještě takový věci, jaký si dovolila napsat. O karmě a tak dál. Hlavně že zrovna ona mluví o karmě, když v první vlně covidu dělala takový levárny s rouškama a gelama, které ani neměla. No comment už na tuhle vygumovanou hlavu z Brna, která si hraje na něco, co není. Je navrch huj a vespod fuj,“ nebrala si Plastic Queen se Slovákovou servítky.

„Udivuje mě, že ještě nezalezla někam do nory a vůbec se ukazuje na veřejnosti, po tom, co předvedla a jak se prezentuje. Zřejmě má nějakou poruchu osobnosti a trpí pocitem vlastní důležitosti a přitom je to lejno u cesty z Brna,“ řekla Feuereislová.

„Nelu nemůžou vystát ani moji fanoušci,“ tvrdí Eva F.

„No, i když si pročítám zprávy od mých fanoušků, tak tu Nelu nemůžou vystát a ani cítit, takže vůbec nechápu, proč mi ještě tahle bláznivá paní píše. Zřejmě proto, že po kauze s rouškami už po ní neštěkne ani pes, už se odpálila v očích normálních lidí a ráda by přese mě nahnala nějaký fame. Rozhodla jsem se, že jí ho dopřeju ve své Freakshow na mém Instagramu,“ uzavřela Feuereislová s tím, že by ráda znovu otevřela podivné podnikatelské praktiky Nely Slovákové, o kterých se přestalo ze záhadných důvodů mluvit.