Eva zvolila pro svou chvilku slávy u mikrofonu skutečně úsporný outfit. Jednalo se o upnutý černý overal ze síťoviny posetý blýskavými aplikacemi, který doplnila vysokými kozačkami nad kolena. Pod průhledným oblečkem měla již pouze spodní prádlo, které příliš prostoru pro fantazii rovněž neponechalo. K podprsence si totiž vzala černá tanga.

Pokud bylo jejím cílem upoutat pozornost, pak se jí to jednoznačně podařilo. “Oblek je z jednoho řetězce, který prodává spodní prádlo a má to být pouze do postele, ale vzhledem k tomu, že to byla otvíračka nového food baru, tak jsem si pod to vzala spodní prádlo, protože jinak by mě vyvedli. Já jsem vlastně přemýšlela, co si vezmu na sebe, když mám moderovat, abych neměla v podpaží koláče, protože to je potom takové trapné. Tak jsem vymyslela tady tu síť,” vysvětlila bezprostřední Eva Feuereislová pro Kafe.cz, proč se na akci oblékla jako Chytrá Horákyně.

Její odvážný model nicméně nevyvolal pouze kritiku, ale posloužil jako inspirace. “Za dva dny si Nela Slováková jako kopírka vzala něco podobného na nějakou akci v horní dolní,” sdělila pro Kafe.cz Eva Feuereislová se smíchem.

Před akcí tři prášky na odvodnění

V průsvitném overalu obzvlášť vynikly křivky nositelky, na což se podle svých slov spoléhala a náležitě se na to také připravila. “Vzala jsem si prášek na odvodnění, aby mi to slušelo. Má se brát jeden, ale vzala jsem si tři a vyplatilo se to. Jsou to moje nejlepší fotky, obličej, všechno,” pochvalovala si Eva Feuereislová, kterou redakce Kafe.cz potkala na výročí otevření salonu Pretty woman & man, který vlastní Renata Hawaz.

Hlavní devizou tohoto podniku je speciální metoda, která pomocí speciálních popruhů připevněných k tělu procvičuje problematické partie, zatímco klient pouze odpočívá. “Existují podobné procedury, kdy se během pouštění elektrického proudu cvičí, ale některé věci nevycvičíte. To potvrdí Eva i další dívky, které k nám chodí. Jedná se o jinou technologii, která vychází částečně i z výzkumů v NASA,” vysvětlila provozovatelka nevšedního salonu.

Související články