Poprvé na sebe Eva Feuereislová upozornila svou účastí ve třetí řadě reality show VyVolení. Skromná dívka z Líbeznic v soutěži došla překvapivě daleko, což vedlo k tomu, že začala být veřejně známá. A Eva tu příležitost chytla za pačesy. Podstoupila několik zkrášlujících zákroků, aby se sebou byla spokojenější. A pak podstoupila dalších pár zákroků. Nakonec jich bylo tolik, až se jí začalo přezdívat česká plastic queen. I proto je dnes někým úplně jiným, než kým byla v době, kdy se objevila v tehdy oblíbené reality show televize Prima.

Sám jsem Evu poznal v době, kdy jsem začínal pracovat v novinách. To už je 15 let. Bylo to několik let předtím, než se stala veřejně známou. VyVolení tehdy za sebou měli jen první řadu a Eva pracovala v médiích jako já. Potkávali jsme se na akcích, což způsobilo, že jsme se spolu začali bavit. Nyní jsme se k tomu bavení vrátili. Vzhledem k tomu, jak dlouho se známe, se celé naše povídání odehrálo v přátelské atmosféře, která vedla k tomu, že jsme se zcela vyhnuli pro rozhovory obvyklému vykání.

Evo, potkáváme se po mnoha letech. Co jsem tě neviděl, úplně jsi se proměnila. Máš ještě vůbec přehled, kolik zákroků jsi už absolvovala?

Pokud myslíš finanční přehled a kolik peněz jsem za to minula, tak to nemám. A ani přesný počet zákroků nevím. Ale výsledek? Výsledek je docela dobrej, ne? Nezajímá cesta, ale cíl. A zatím jsme na nějakých osmdesáti procentech.

Co je vlastně ten cíl?

No, moje vlastní spokojenost úplně na sto procent. Teď jsem spokojená tak na osmdesát procent, protože vidím ještě nějaký nedostatky, což jsou třeba zuby, na který se chystám teď do Turecka. Pak to jsou ještě oční víčka, horní, který si chci nechat říznout, protože už přece jenom je mi třiatřicet. Chci vypadat stále jako po dovolené, jak říkal vždycky Robert Paulát (český Ken - pozn. aut.), že po operaci horních očních víček vypadají lidi jako po dovolené. A chci ten zadek, že jo. Odsát stehna, dát si svůj vlastní tuk do zadku. Nechci implantát, abych nevypadala třeba jako Lela Vémolová, to by se mi nelíbilo, mít tam takovou plenečku.

Takže cílem je, aby to pro tebe na pohled vypadalo všechno dokonale.

Hlavně, abych měla hubenější nohy a trošičku větší ten zadek. A prsa aby byla taková, jaká chci.

Když mluvíme o té dokonalosti, tak teď jsem zaznamenal na Instagramu, že se chystáš na poměrně novou věc – zápas ve fackování. Podstata podobného zápasu ale přece trochu popírá touhou po dokonalosti, ne? Jde o fackování. To se projevuje modřinami a boulemi a ovlivní to, jak člověk vypadá.

Myslím, že spousta žen je doma fackovaných a veřejnost se o tom nikdy nedozví. Třeba partnerky zápasníků. A myslím si, že ty mají taky často upravené obličeje, různé výplně a botox, a přitom to fackování na jejich vzhledu není až tak poznat. A to dostávají facku od chlapa! Já budu mít tu fackovanou, ten zápas, s jistou osobou, která mě urážela na internetu. Snažila se na mě nahnat slávu a dost přitom překročila hranice nějakého zdravého pošťuchování, jak se říká. Chtěla bych to s ní takhle zúčtovat, protože ji nemohu chytnout někde na ulici a omlátit jí o hlavu dlažební kostku. Takže to uděláme sofistikovaně, s Red Face, jako dvě ženy, v uvozovkách dámy. To slovo dávám do uvozovek, protože ji za dámu rozhodně nepovažuju.

Proč?

Po tom, jak se o mně vyjadřovala na Instagramu, jí přezdívám opičí žena. Homo habilis. Její jméno říkat nebudu, protože jí nechci dělat reklamu, takže ji nechme takhle s touto přezdívkou. Z mých úst to jméno nezazní, můžete si jej potom dohledat v souvislosti s organizací Red Face. (jde o bývalou pornoherečku Nikolu Lauberovou - pozn. red.) Říkám jí opičí žena, Homo habilis, podle jejího vzhledu a i podle jejího IQ. A uvidíme, jak to dopadne. Mám na ni strašně nabito, moje pravačka už se na ni moc těší.

Karlos Vémola je monstrum, říká Eva Feuereislová

Když už ses takhle zařadila do zápasnického světa, tak možná ani není překvapivé, jak často se tvoje jméno skloňuje na internetu ve spojitosti s MMA zápasníkem Karlosem Vémolou. Jak se to stalo?

Ano, to je zajímavá záležitost. Karlos Vémola a já - všichni se mě na to ptají. Samozřejmě chápu, že všechny zajímá, co já jsem s ním dělala. Lidi se mě ptají, jestli jsem ho nějak chtěla a on mě odmítnul... Bla bla bla a něco takovýho. Ale tak to vůbec není, my jsme si v minulosti psali.

Takže se znáte?

Ne, neznáme se osobně, ale on mi tenkrát psal. On píše podle mě všem holkám, který mají velký prsa, nafouklou pusu a prostě jsou plastový od pohledu. Má ale přitom široký rozprsk, co se vzhledu žen týče. Naposledy to byla Rika Fane, která neměla prsa, byla hezká a mladá. Takže to zase není tak, že Karlos jede vyloženě jenom na ty plastový bimbo holky, jak se jim říká.

Jenom tě rychle přeruším. Když ti psal, tak už byl s Lelou?

Když mi psal, tak nebyl s Lelou. Když mi psal, byl s nějakou fitness modelkou Andreou Neumannovou, ze Slovenska. Bylo to někdy, když začínal, před sto lety. Něco jsme si psali, prohodili jsme pár zpráv. Hodila jsem to pak tak trochu do krabice zapomnění, protože pánů, co mi takhle píšou, je docela dost. Denně několik. Ať jsou to herci, zápasníci, zpěváci… Psali už v době, kdy jsem ještě nebyla takhle vytuněná, což mě fascinovalo. To jsem byla tak na půl cesty, řekněme. Takže jsem to nějak neřešila, ale pak jsem byla u jedné kamarádky, co mi vykládala, že má nový objev. Což bylo v době, kdy byl Karlos s Lelou. Bylo to období, kdy měli za sebou nějaké krize a Lela byla v té době dokonce těhotná. Já jsem byla u té mojí kamarádky a ona mi říká, že neuhádnu, koho teď má. Tak se ptám, že koho. Ukázala mi konverzace na whatsappu. A já jen koukala – Karlos Vémola! Ona říkala: my se vídáme, on mi tvrdí, že se s Lelou rozchází. Říkal jí, že mají krizi a že až se narodí ta holčička, ta Lilinka, tak že Lelu opustí kvůli tý mojí kamarádce a tak dále. Karlos prostě holky „namotává“ představou, že Lelu nechá a že bude s nimi. Takhle je loví a plete jim hlavy, což mi přijde absolutně sprostý a nechutný.

Vadí ti to? Kvůli tomu, jak se chová k ženám?

Vadí mi to kvůli tomu, jak se chová k ženám, a taky kvůli tomu, že mu naletěly některé moje kamarádky, které nebyly dost opatrné, a pak na tom nebyly psychicky úplně dobře. Na vlastní oči jsem viděla, když té kamarádce Karlos posílal fotku Lely, která nastupuje zezadu do sanitky. A napsal jí: Lela rodí, jedu s ní do nemocnice. A o pár zpráv dál jí potom napsal, že až přijede, tak se za ní zastaví ji vy**dat.

(zaskočené povzdechnutí redaktora) Ehm...

Jasně, beru to tak, že jsou frajeři, kteří jsou ženám nevěrný. Ale dělaj to potichu. Tak, aby nikomu neubližovali. Tohle hovado – s prominutím – to dělá tak, že ubližuje naprosto všem okolo. A je mu to úplně, ale úplně jedno. Nestydí se v den porodu svojí ženy, kdy má zašitý spodek nebo břicho po císaři a trpí v bolestech, obcovat s jinejma holkama v posteli u nich na baráku. Nevím, jestli si to nepamatuje, jak má vymlácenou hlavu… Dělá, že si to nepamatuje. Ale pamatujou si to ty lidi kolem. Tohle všechno můžu dosvědčit. To, co dělá, už je moc. To už je za hranicí veškerý lidský soudnosti, důstojnosti a pochopení tý situace. Co je to za člověka? To není člověk, to je monstrum. Za mě je Karlos Vémola sprosté monstrum a duševní chudák, který musí tyhle věci dělat.

Co říkáš na jeho aktuální kauzu se záhadnou ženou v Thajsku?

Já se tomu nedivím. Mě to nepřekvapuje. Samozřejmě Lela je za mě chudák ženská. Za tím si stojím. To i teď říkám na Instagramu. Přiznám se, že jsem si zpočátku myslela, že tam vyvolává nějaké hádky nebo něco. Že je Karlos otrávenej, že má doma semetriku. Ale poslední dobou opravdu vidím, že ta ženská je chudák. Tohle, co Karlos dělá, to by nikdo nevydržel. A to že ona drží, tak to zase klobouk dolů. Ale jak dlouho to vydrží? Bohužel se obávám, že ona ničí sama sebe. Pro nic za nic. Karlos už jinej nebude. Tohle dělá neustále a opakovaně a ještě si ani nedává pozor, aby ho někdo neviděl. Většina frajerů, když už přijde na nějakou nevěru, tak zalezou někam do díry, tam si užijou a jdou domů, z díry vylezou za tmy a nikdo nikoho nezná. Nikdo nikoho nikam nebere. V jeho situaci se prostě chová lehkovážně. Já nevím, co bych na to řekla. Já se tomu směju, ale zároveň je to strašně smutný. V souvislosti s Lelou je mi to líto.

Tak tím jsme zhodnotili, jak skvělý přítel je podle tebe Karlos Vémola.

Nechtěla bych ho ani zadarmo, ani za peníze. Kdyby mi za to někdo zaplatil, abych byla s Karlosem, tak bych to nevzala.

Co ty a přítel? Je nějaký? Nebo byl?

No jasně.

Jak jsi na tom tedy na poli lásky?

Byla spousta přítelů, jenom je neukazuji. Já už nechodím moc ani na společenské akce. Zjistila jsem, že to ukazování se není moc dobrý. Takže bych ráda zůstala v tomhle směru upozaděna, já si vylezu vždycky, když chci. Jedu si spíš svůj Instagram. Tam si myslím, že mám mnohem zajímavější kauzy, než je můj soukromý život.

Jiří Paroubek má podle Evy važně sexy mozek

Taky se o tobě mluví v souvislosti s Jiřím Paroubkem. Přiznám se, že mi vlastně úplně není jasné, co máte společného. Jak to je?

S panem Paroubkem už několik let spolupracuji. Spolupracovala jsem s ním na volební kampani, kterou dělal v Ostravě. A fascinovala mě jeho chytrost a vůbec to, jakým způsobem pracuje. Je to neobyčejně inteligentní člověk a je pro mě svým způsobem vzorem a mentorem, protože já jsem se díky němu dostala do sfér, o kterých jsem si nemyslela, že se do nich dostanu. Do odvětví politiky a politických záležitostí. Když jsem s ním diskutovala o některých věcech, tak mi prostě úplně otevřel oči.

Takže možná jako žena rozumíš tomu, jak o něm jeho bývalá manželka říkala, že má sexy mozek.

Ano, já se jí nedivím. Ono v dnešní době je spousta mužů, který třeba vypadají hezky, ale často si hrajou na něco, co nejsou. A ve finále potom žena zjistí, že jsou úplně „vypatlaní“. To je bohužel takové pozlátko dnešní doby. Někde někoho potkáš, pán si hraje na něco, co není, co má a nemá, kde pracuje. Potom ty ženy s tím jdou do vztahu a nakonec zjistí, že to není chlap, ale lejno, lejno u cesty. Pan Paroubek mě mile překvapil tím, jaký je. Jeho bývalá žena na něj naházela spoustu špíny. Ale ve skutečnosti je to velmi vzdělaný a slušný chlap. Přece jenom je to bývalý premiér Český republiky, takže je jasné, že má něco v hlavě. V dnešní době už chlapi nejsou vůbec chlapi. Nemají úroveň, někam přijdou a ani nepodrží dveře. Pan Paroubek je tak trochu stará škola a velmi vzdělaný člověk. Lidé možná v minulosti kritizovali jeho počínání jako premiéra, ale když se podíváš, co máme teď s Fialou, tak myslím, že ještě rádi vzpomínají na pana Paroubka. Vzpomínají, jak dobře za něj bylo.

Související články