Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Nikdy nebyla krásnější: Manželství z Evy Decastelo udělalo pořádnou divošku

Eva Decastelo
Eva Decastelo
Zdroj: profimedia
Eva Decastelo

Krásná moderátorka Eva Decastelo má tu výhodu, že "stárne" do krásy. Čím více léta přibývají, tím víc má v sobě odvahy ukázat zrající tělo konkurující dvacetiletým modelkám. A od doby, co si vzala scénáristu René Decastela, ztratila veškeré zábrany. 

Známá moderátorka se opět pořádně odvázala. Jestli jste si mysleli, že po oslavení čtyřicátých narozenin dá se svlékáním pokoj, byli jste na omylu. Ba naopak! Od té doby, co je vdaná, získala spoustu sebevědomí a odvahy.

Takže se vlastně není čemu divit, že už podruhé dostala nabídku na nafocení titulní strany Playboye. Už před dvaceti lety se mohla pochlubit odvážnými fotkami v pánském časopise, jenže to byla ještě takové „pískle“, které se teprve v showbyznysu rozhlíželo.

Pustila tu dračici ven

Teď už je Eva Decastelo zralá žena, která ví, co chce. A hlavně si toho v životě prožila tolik, že jí to zocelilo natolik, až si konečně začala pořádně věřit. Až vedle manžela René Decastela si začala uvědomovat svou ženskou stránku.

Až vedle muže si začala uvědomovat své přednosti a snažila se přestat řešit nedostatky. Už se smířila s tím, že nebude vysoká jako modelky, že nikdy nebude mít melouny na hrudi a že musí makat, aby měla hezké křivky.

Vlohy na modelku by měla

Dříve podléhala depresím z toho, jak vypadá. I když měla kolem sebe stovky nápadníků, fotila pro prestižní časopisy, nikdy to Evě nestačilo k tomu, aby měla vysoké sebevědomí. Bála se, že je jen tuctovka.

Ale to si myslela opravdu jen ona. Nejenže je krásná a sexy, ale také výborná moderátorka se smyslem pro humor, což se moc nenosí. Jen pánové ale ocení především její modelkovské pokusy, když jde s kůží na trh.

Na sexy křivkách pořádně zamakala

Má natolik tolerantního manžela, který slavnou manželku podporuje, jak se jen dá. A je pyšný, že mu ji muži závidí a chtěli by Evu také mít u sebe v posteli. Jenže to mají smůlu. Sice vedle Reného dost rozkvetla, ale nikdy by ho nepodvedla.

Neustále všude píše, jak je manžel její životní láskou, chce být jen s ním a že je pořád zamilovaná. Jen prostě má v sobě takovou tu provokatérku, která by chtěla být středem pozornosti. Proto ten Playboy, aby ukázala, že ještě nepatří do starého železa.

Na to se ukazovat stále pořád má, jen snad její děti nebudou trpět za to, že se ukázala v rouše Evině. Přeci jen chodí do školy a děti dokáží být pěkně zlé...

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky