Nestárnoucí moderátorka Eva Decastelo se na začátku léta rozhodla pro velkou změnu. Svému klasickému účesu dala sbohem a nechala si do vlasů zaplést světlé a růžové copánky. Výsledkem se pak pochlubila na svém Instagramu a rozdělila své fanoušky na dva tábory. Zatímco pro některé jde o naprosto úžasnou proměnu, jiní nadšením do stropu rozhodně neskáčou.

Rozporuplné reakce

„Wau, naprosto boží a sluší vám to,” vzkázala Evě jedna z jejích fanynek. „Teda Evi, pořád nám mládnete a jste čím dál více půvabnější, krásnější a sexy,” přidal se další z obdivovatelů herečky. Její kolegyně Tereza Brodská je ale jiného názoru. „A já jediná se těším, až půjdeš na krátko. To bylo super!” poradila své kamarádce.

A s proměnou nebyla spokojená ani celá řada dalších. „Nelíbí se mi účesy, při kterých svítí holá lebka,” zaznělo v komentářích. „Strašný,” uvedla prostě jedna z dam. „Za mě určitě ne,” vyjádřil svůj názor další z komentujících.

Nadšený partner

Nejdůležitější ovšem je, že je z vlasů nadšená sama Eva Decastelo a podle červeného srdíčka, které pod jednou z fotek zanechal, také její partner Tomáš Třeštík. S tím tvoří herečka pár už několik dlouhých měsíců a vše naznačuje tomu, že se jejich láska vyvíjí tím nejlepším možným směrem. I když zpočátku svůj vztah tajili, dnes oba často a rádi zveřejňují na sociálních sítích řadu zamilovaných fotografií a je jasné, že prožívají své vůbec nejšťastnější okamžiky.

Související články