Eva Decastelo slaví narozeniny a kromě toho, že jí všechno nejlepší popřála celá řada jejích fanoušků a přátel na sociální síti, se k nim přidal i fotograf a kameraman Tomáš Třeštík. Právě o něm se již delší dobu šuškalo, že s herečkou a moderátorkou tvoří pár. A fotkou, kterou si Třeštík zvolil ke gratulaci k narozeninám Evy, konečně ukázal, jak se věci mají. Na zveřejněném snímku se totiž Eva Decastelo k Třeštíkovi láskyplně tiskne a líbá ho při tom na tvář.

Srdíčky nešetřili

„Vše nejlepší!” napsal Třeštík fotce a za přání ještě přidal červené srdce. A právě srdíčkem na gratulaci reagovala i sama Decastelo. Stejně okomentovala snímek i například Eva Burešová. „Evě vše nejlepší k narozeninám a vám oběma mnoho štěstí,” komentoval fotku pak i třeba zpěvák Matěj Ruppert. Pozitivních ohlasů se ale objevila celá řada.

Vše začalo odvážnou fotkou

Že manželství Evy Decastelo a Reného Decastelo dospělo do svého konce, oznámili manželé už před několika měsíci. Krátce na to se René pochlubil svou novou partnerkou Evou Korniovou Jung a zdálo se, že si Eva Decastelo dá na nějakou dobu od mužů oddych. Jenže pak se objevila na jedné z fotografií sdílené právě Třeštíkem. Rozhodně nešlo a jen tak ledajaký snímek. Decastelo na něm totiž pózovala úplně nahá. Právě se zveřejněním fotku se začalo mluvit o tom, zda se dvojice nesnaží široké veřejnosti něco naznačit. A evidentně snažili.

Související články