Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Tomáš Třeštík trávil Vánoce s manželkou: Návrat se ale podle fotografa nekoná

Radka Třeštíková a Tomáš Třeštík
Radka Třeštíková a Tomáš Třeštík
Zdroj: Profimedia
Radka Třeštíková a Tomáš Třeštík

Eva Decastelo už několik měsíců randí s fotografem Tomáš Třeštíkem. Papírově jsou moderátorka i její partner stále oficiálně v manželském svazku s někým jiným a podle toho vypadaly i jejich letošní Vánoce. Kvůli dětem trávil Třeštík svátky se svou manželkou Radkou.

Eva Decastelo a Tomáš Třeštík tvoří pár už několik měsíců a nedávno se dokonce poprvé společně ukázali na veřejnosti. Vánoce ale trávily hrdličky zvlášť.

Známý fotograf se netají tím, že má se svou stále ještě právoplatnou manželkou Radkou více než přátelské vztahy a kvůli dětem s ní tráví i po rozchodu poměrně dost času.

S Radkou a jejich dětmi, dcerou Elou a synem Jonatánem, proto strávil Tomáš i letošní svátky.

Vánoce ve Špindlerově mlýně s Radkou

"Vánoce 2022," okomentoval Tomáš Třeštík snímek, na kterém se ve Špindlerově mlýně zvěčnil s manželkou Radkou a jejich dvěma dětmi. Za svůj nezvyklý přístup pak sklidil fotograf v komentářích samou chválu.

"Vy jste boží, všichni. Skvělé, že i přes rozdílné cesty fungujete jako rodina, kterou už díky dětem budete. To je umění, které často lidé při rozchodu zapomenou... Krásné svátky všem Třeštíkům i Evičce," opěvují lidé Třeštíka. Návrat k manželce ale fotograf v komentářích rázně vyvrátil.

"Strávili jsme Štědrý den společně s dětma, tak, jak si to přály. Hledat za tím cokoliv dalšího je fakt úplně zbytečný a dost netaktní," ozval se Třeštík a dal tím jasně najevo, že jeho srdce i nadále patří Evě Decastelo.

Děti manželů Třeštíkových si prý přáli, aby jejich rodiče byli na Vánoce pohromadě

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky