Eva Decastelo a Tomáš Třeštík tvoří pár už několik měsíců a nedávno se dokonce poprvé společně ukázali na veřejnosti. Vánoce ale trávily hrdličky zvlášť.

Známý fotograf se netají tím, že má se svou stále ještě právoplatnou manželkou Radkou více než přátelské vztahy a kvůli dětem s ní tráví i po rozchodu poměrně dost času.

S Radkou a jejich dětmi, dcerou Elou a synem Jonatánem, proto strávil Tomáš i letošní svátky.

Vánoce ve Špindlerově mlýně s Radkou

"Vánoce 2022," okomentoval Tomáš Třeštík snímek, na kterém se ve Špindlerově mlýně zvěčnil s manželkou Radkou a jejich dvěma dětmi. Za svůj nezvyklý přístup pak sklidil fotograf v komentářích samou chválu.

"Vy jste boží, všichni. Skvělé, že i přes rozdílné cesty fungujete jako rodina, kterou už díky dětem budete. To je umění, které často lidé při rozchodu zapomenou... Krásné svátky všem Třeštíkům i Evičce," opěvují lidé Třeštíka. Návrat k manželce ale fotograf v komentářích rázně vyvrátil.

"Strávili jsme Štědrý den společně s dětma, tak, jak si to přály. Hledat za tím cokoliv dalšího je fakt úplně zbytečný a dost netaktní," ozval se Třeštík a dal tím jasně najevo, že jeho srdce i nadále patří Evě Decastelo.

Děti manželů Třeštíkových si prý přáli, aby jejich rodiče byli na Vánoce pohromadě

Související články